Маленький принц і Аліса оселяться на Пейзажній алеї

Вандалізм саме по собі поняття безглузде і дике стосовно будь-якого об‘єкта, але стосовно до дитячих розваг воно жахливо подвійно – адже пояснити цей блюзнірський акт дитині абсолютно неможливо.

Чим завинив дитячий герой Антуана де Сент-Екзюпері перед вандалами і зовсім пояснити не можливо. Адже Пейзажна алея Києва – одне з небагатьох місць, що недавно з‘явилися у центрі Києва, яке дійсно радує і дарує масу позитивних емоцій як старим так і малим. Не може бути, щоб і Маленький принц, і Слон з трьома пасажирам, і Коти, що бродять у тіні дуба, і Омелька на купі подушок, і вухатий Заєць – жителі дитинства, обійшли когось стороною, позбавивши своєї доброї теплої дружби.

Але для нашої дітвори не все втрачено – на реконструкцію парку з бюджету столиці до Дня міста (28 травня) виділять кошти, і Маленький принц знайде своє друге дихання, а компанію йому складе мандрівниця Аліса і може навіть до них приєднається вічно поспішаючий Березневий заєць, якщо на те буде воля творця Костянтина Скретуцького.

16-04-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Маленький принц і Аліса оселяться на Пейзажній алеї