Битва під стінами Хотина

Котрий рік вже під стінами могутньої фортеці проходить фестиваль «Битва націй», але переможцями завжди виходять всі без винятку глядачі та учасники історичної реконструкції, адже в наше бурхливе технічне XXI століття перенестися, нехай і на декілька хвилин, годин, днів, в епоху романтики і лицарства – це чи не перемога над невблаганним часом?

Під яскравими променями весняного сонця вже лише через пару тижнів (з 30 квітня по 3 травня) біля стін Хотинської фортеці прозвучить пронизливий звук рогу і герольди вступлять у свої права, оголосивши про початок битви. Сталь обладунків і блискучі клинки зімкнуться над ратним полем, затьмаривши своїм блиском світило на небозводі. Запекла сутичка, неприборкана сила і мужність – це видовище треба побачити, щоб відчути і запам’ятати назавжди.

А в перерві між боями, пройшовши брущатий мостовий серед зелених пагорбів, на імпровізованих вулицях середньовічного містечка майстри-кустарі навчать вас своїй справі або просто подарують незабутні хвилини щастя володіння унікальним раритетом, адже кожне їхній витвір – ексклюзив.

Ну і яке ж свято без музичного супроводу? Але якщо вже фестиваль середньовічний, то і музика повинна бути відповідна – етно мотиви європейських країн у сучасній обробці з використанням унікальних інструментів – ще одне диво, подароване хотинським фестивалем в ограновуванні з національних європейських та східних танців та вогняного шоу.

18-04-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментування цієї статті закрите.