Нікітські іриси

Кожна квітка по своєму прекрасний. Від малої до великої, всіх кольорів і забарвлень вони народжені, щоб нести радість, щастя і тепло. Адже кожна з них – символ життя і нескінченності продовження його циклів.

Але і серед квітів є свої королі. У Європі це місце по праву займають іриси, адже навіть мантії французьких королів прикрашали золоті зображення цих спокусниць.

І нехай вони радують своїм кольором лише кілька тижнів на рік, але спогади про їхню красу і витончену гордості пам’ять зберігає ще довго, зігріваючи в зимову холоднечу, як окриляюча мрія про тепло і сонце, аж до наступного травня.

Колекції ірисів (більше ста сорока сортів), що розпустилася в Нікітському ботанічному саду і зовсім може позаздрити найвимогливіший королівський погляд. Квіти всіх імовірних відтінків переливаються на сонці оксамитом застиглої ранкової роси від мініатюрних бордюрних до величезних королівських, від витончених болотних до пухнастих махрових. І ця розкіш, лише почала цвітіння, продовжить радувати відвідувачів саду ще близько місяця (в залежності від погоди).

23-05-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Нікітські іриси