Були каштани, будуть вишні

Невидимий міст довжиною в тисячі кілометрів з‘єднує два міста-побратима Києв та Кіото. Міст, якому уже сорок років. Міст, реальність якого, нехай і не зрима, не викликає сумнівів. Особливо це стало відчутно після трагічних подій весни 2011, коли Японія в наслідок удару стихії зазнала колосальних людських жертв.

І символ єднання двох таких різних, і таких схожих народів на українській землі – парк Кіото, що в Деснянському районі української столиці, – рік від року поповнюється все новими посланцями Країни сходячого сонця.

У нинішньому році спільними зусиллями київської адміністрації та представниками японської сторони була посаджена алея сакур з вісімдесяти дерев, а загальна кількість цих спокусниць-символів Японії, що поповнила зелене вбрання Києва у цьому році, досягла двохсот сорока.

Так парк Кіото, частинка далекої країни на українській землі, відсвяткував свій тридцятий день народження. У зв‘язку з чим з‘являється надія, що невдовзі чиновницька каста перейде від руйнування до творення за власною ініціативою і, нарешті, згадає про вітчизняну культуру теж.

02-12-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Були каштани, будуть вишні