Zabytki.in.ua
Пам'ятки України

Були каштани, будуть вишні

Невидимий міст довжиною в тисячі кілометрів з‘єднує два міста-побратима Києв та Кіото. Міст, якому уже сорок років. Міст, реальність якого, нехай і не зрима, не викликає сумнівів. Особливо це стало відчутно після трагічних подій весни 2011, коли Японія в наслідок удару стихії зазнала колосальних людських жертв.

І символ єднання двох таких різних, і таких схожих народів на українській землі – парк Кіото, що в Деснянському районі української столиці, – рік від року поповнюється все новими посланцями Країни сходячого сонця.

У нинішньому році спільними зусиллями київської адміністрації та представниками японської сторони була посаджена алея сакур з вісімдесяти дерев, а загальна кількість цих спокусниць-символів Японії, що поповнила зелене вбрання Києва у цьому році, досягла двохсот сорока.

Так парк Кіото, частинка далекої країни на українській землі, відсвяткував свій тридцятий день народження. У зв‘язку з чим з‘являється надія, що невдовзі чиновницька каста перейде від руйнування до творення за власною ініціативою і, нарешті, згадає про вітчизняну культуру теж.

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Були каштани, будуть вишні