«Промінь сонця на землі» – так називали наші предки бурштин за його теплоту і лікарських властивості. Унікальність кожного каменя за колірною гамою і внутрішньому багатству робить його в сучасному ювелірному виробництві незамінним супутником дорогоцінних металів.
У світлі цього радує, що унікальні експонати єдиного в Україні музею бурштину, створеного на базі державного підприємства «Бурштин України» тепер доступні для огляду широкій публіці, а не тільки членам офіційних делегацій. Адже в колекції, що збиралася протягом сімнадцяти років, представлені унікальні експонати наприклад найдавніший ювелірний експонат України – стародавній амулет у вигляді диска, що датується близько 500 р. до н.е., а не грановані частини датуються близько 40 мільйонами років.
Завершився морський похід пам’яті в Крим, організований нащадками російських емігрантів, які покинули Росію після поразки білогвардійських військ під час Громадянської війни 20-х років XX століття.
Похід стартував у Венеції з благословення Руської Православної церкви на борту корабля «Егейська Одіссея». Його учасники пройшли маршрутом просування російських кораблів на захід, але в зворотному напрямку. У місцях, де зупинялися кораблі 90 років тому (Венеція, Бізерта, Мальта, Пірей, Лемнос, Галіпполі, Стамбул, Севастополь), проводилися меморіальні церемонії.
На планеті Земля, за переказами, всі події відбуваються за заздалегідь передбаченому ієрархами Світив планом: з’являються і зникають нові міста і цивілізації, здійснюються наукові відкриття, грунтуються нові релігії і при цьому йде постійна боротьба між добром і злом.
Провідниками всіх визначений подій в світ людей є Присвячені Великого Білого братства, які, закладаючи «сердечні магніти» (центри тяжіння подій) в певних місцях Землі, викликають глобальні зміни в житті людства.
Після передачі Київрадою комплексу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в державну власність, Кабінет міністрів України виділив 15 з половиною мільйонів гривень на ліквідацію наслідків зсувів.
Тяжке становище пам’ятника архітектури XVII століття були викликані несприятливими погодними умовами взимку 2010 року в поєднанні з наслідками хаотичною забудовою прилеглих територій, через які значно підвищився рівень грунтових вод.
Природа навколо нас, як і пам’ятники архітектури, – німі свідки історії. Вони зберігають спогади про людей і події, які їх оточували за багато років до появи нас на світ. Їхнє життя – сама, часом, Історія. збереження якої є одним із завдань кожної культурної людини.
Саме з цією метою був організований Всеукраїнський конкурс «Національне дерево України», де в кількох номінаціях брали участь видатні своєю історичною, естетичною та культурною цінністю дерева з усіх регіонів України.
Значимість конкурсу була підтверджена наказом міністра охорони навколишнього природного середовища, в якому оголошували його переможці:
Радує те, що віднині на цей пам’ятник архітектури можна буде помилуватися не тільки з-за паркану крутих бізнесменів, які користуючись недосконалістю законодавчої бази і продажності чиновників Ялтинського міського управління земельних ресурсів, які, до речі, вже знаходяться під слідством, вирішили отримати у власне розпорядження царський палац.