Монетка на щастя

Чудо-яблунька вже ніколи не зможе подарувати свої чарівні плоди красуні з казки, а магічний глечик не зварить стільки каші, щоб нагодувати всіх бідняків світу – всі ці атрибути казки вкрадено з Казкової та Магічної алеї Донецького парку кованих скульптур.

Але найбільше від вандалів постраждало втілення духу підземного царства шахт – Добрий Шубін, який оберігає і захищає чесних трудівників там, де земні боги безсилі – у темних підземних коридорах.

Напевно, у викрадачів монетки бажань і волосся з бороди гірницького духу було стільки нездійснених планів, що вони вирішили прихопити ці магічні речі з собою, позбавивши тим самим милості «господаря шахти» решти жителів і гостей Донецького краю. Ось тільки питання: а чи не розсердиться на таке кричуще варварство той, на чию милість вони розраховували?

Однак не дивлячись на таке зухвале хуліганство в самому центрі шахтарської столиці (быля будівлі міської мерії), Гільдія ковалів Донбасу не бажає звертатися до офіційної влади з проханням про захист їх, безоплатно подарованих Донецьку, творінь, обгрунтовано вважаючи, що найкращим захистом цим унікальним експонатам повинна служити совість людей.

20-12-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Монетка на щастя