На удачу

Як не хочеться вчити всі ці математики, історії, мови… тим більше в Новий рік, коли на вулиці сніг, а настрій очікування дива прямо-таки витає в повітрі. Ще гірша справа навесні – аромат цвітіння кружляє голову, навіваючи думки про щось зовсім інше, ефемерне, а не про банальне навчання.

Напевно саме тому студенти і школярі так прагнуть знайти те священне місце і зробити те священне дійство, яке позбавить їх від необхідності готується до здачі іспитів та при цьому гарантуючи вищий бал.

Уманським підкорювачам вершин навчання пощастило – в парку Софіївка, згідно з переказами, є земний слід крилатого коня, який обганяє вітер – Пегаса, що омивається водами священними Джерела муз біля ніг Венери-купальниці. Він принесе удачу в навчанні тим, хто зможе потрапити монеткою точно в відбиток копита міфічної істоти на дні джерела.

Віра в чудеса – це те, що відрізняє романтиків від реалістів, але ті хто щовесни становляться в чергу біля джерела давньогрецьких богинь з метою кинути монетку на удачу, явно відносяться до перших, і завдяки саме їм світ стає світліше.

24-12-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментування цієї статті закрите.