Фестиваль Бережанського замку 2011

Атмосфера Середньовіччя з її боями та балами, нарядами та амуніцією, ремісничими майстернями та торговими лавками, піснями і баладами так вабить магією і чарівністю простои бажань і здійснення мрії.

Адже так легко, надівши середньовічне плаття дворянина чи ремісника, пані чи служниці, забути хоч на день про насущні проблеми і турботи, роботу і справи, перенестися в ті далекі часи, коли не було телефонів і літаків, а нічну тишу порушував лише окрик варти та цокання підків по бруківці.

Фестиваль Бережанського замку 12 червня 2011 року, який пройде на Тернопільщині в місті Бережани у Замку Синявських, що по вулиці Франка (від автовокзалу через міст 2 хвилини ходу) – якраз той засіб, який може допомогти у здійснення цього маленького дива всього за 20грн.

Під акомпанемент середньовічних мотивів тут відбутися ярмарки та майстер класи народних ремесел, лицарські бої та історичні реконструкції, театральні постановки та літературні конкурси, і, звичайно, бал з обранням господаря і господині замку, а ще багато-багато цікавого… (у тому числі втілення місцевої легенди).

31-05-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментування цієї статті закрите.