Київський залізничний вокзал

Комунікаційне серце Києва, яке ось уже друге століття б’ється в унісон з пульсом всього цивілізованого світу, не дивлячись на всі мінливості долі і потуги північного сусіда зупинити назавжди.

Там де сходяться всі українські дороги і життя вирує двадцять чотири години сім днів на тиждень, щоб жила і процвітала улюблена благодатна земля.

Читати далі »

Володимирський собор у Києві

Храм на честь Сонця православ‘я під зоряним небом куполів, внутрішньому оздобленню якого може позаздрити будь-який відділ cакрального мистецтва художнього музею.

Творіння трьох царів, трьох архітекторів і шести митців, що змагається за красою й багатством з визнаними шедеврами Візантії.

Читати далі »

Андріївська церква в Києві

З вершини Старокиївської гори над вічними водами могутнього Дніпра святий хрест апостола Андрія простягся над усіма слов‘янами, пророкуючи існування Великого міста з безліччю церков на місці Перунова капища.

Спадщина великого майстра бароко, в кожному золотом завитку якої, в кожній білій колоні, чи блакиті куполів звучить гімн небес, що дарував диво творіння і творення.

Читати далі »

Парк "Володимирська гірка" Києва

Парк, де хреститель Русі дивиться на весь православний світ, піднісши благословення Богу за кожного його жителя.

Парк, який народжує в душі почуття близькості до неба, що сподвигає на чисті помисли та благородні вчинки.

Парк, що служить притулком передовий присвяченій частини суспільства, яка готова боротися за кожну п’ядь його землі.

Читати далі »

Музей архітектури і побуту під відкритим небом Пирогово

Вся Україна з її білими мазанками та гігантами-млинами на квітучих луках, золото безкраїх полів в обрамленні блакитного небозводу в пухнастому білому пір’ї за тиночкамі, повитими в’юком на долоні в 150 га.

Куточок завмерлого часу, що загубився десь між XVI століттям і ХХІ, і лише хитання на вітру повних колосків, іржання рябих коней та аромат налитих яблук нагадують про реальність.

Читати далі »

Золоті ворота в Києві

Заковані в цегляну броню ворота, які вже без малого дев’ятсот років охороняють серце Україні (нехай в наш час і символічно), навіть зараз своєю міццю вселяють благоговеенний трепет у серця обивателів.

Читати далі »

Маріїнський палац

На високому березі Дніпра поряд з Лаврою серед пишної зелені причаїлася блакитна перлина Києва одна з двох офіційних резиденцій Президента України в Києві – Маріїнський (Царський) палац.

Читати далі »