Пам'ятник жертвам Другої світової війни в Голобах

Пам’ятник загиблих в розв’язаної ненаситними амбіціями і вседозволеністю двох тиранів війні з мовчазної згоди цивілізованого світу, який вони омили в крові десятків мільйонів людських доль.

Єдиний монумент в поселенні, який, не дивлячись на напис, став символом всіх загиблих українців у війнах нав’язаних окупантами зі сходу і заходу.

Читати далі »

Харківський монумент незалежності України

Символ свободи українського духу, який не змогли зломити сім століть, московські лож та маніпуляції, атеїзм і терор.

Витончений витвір мистецтва, застиглий на головній міській площі під жовто-блакитним прапором боротьби і перемоги.

Читати далі »

Пам'ятник студенту в Харкові

Незалежність, старанність, допитливість, посидючість, ініціативність, кмітливість на одній чаші ваг та інфантильність, мрійливість, лінь, забудькуватість – на інший у вічній суєті студентських днів.

Довгі й короткі п’ять років за право володіння дипломом про вищу освіту як путівки в щасливе доросле життя з його безмежними можливостями і незліченною кількістю перешкод на шляху до наміченої мети.

Читати далі »

Пам'ятник Мечникову в Харкові

Пам’ятник тому, хто прийшов в цей світ, щоб розгадати загадки природи і зробити людство здоровішим за рахунок закладки фундаментальних принципів мікробіології та імунології.

Великий син слобожанської землі, який голосно заявив про неї на міжнародній арені, першим отримавши Нобелівську премію.

Читати далі »

Пам'ятник борцям за незалежність України в Харкові

Тріумф справедливості під жовто-блакитним прапором в серці Слобожанщини, де немає місця героям країни-агресора, які намагалися утопити українську свободу в крові її дітей.

Символ нового часу в самому центрі другої столиці України як спадкоємність поколінь через сім століть гонінь і забуття.

Читати далі »

Пам'ятник Григорію Сковороді в Харкові

Три коротких яскравих миті переплетення доль видатного українського філософа та слобожанської столиці, як пристрасне танго на сцені життя під яскравими прожекторами історії.

Божа душа в променях вищого світу, що так і не прийняла сан за людськими законами, але так і залишилася до кінця вірною дороговказної зірки посланої з небес.

Читати далі »

Пам'ятник А.С. Пушкіну в Харкові

Втілення вірнопідданських амбіцій керуючої харківської еліти перед тими, хто фактично потоптав українську історію і українські свободи, щоб перекрити своє безрідне походження з багнистих московських боліт та монгольських степів.

Пам’ять про того, хто за народженням лише частково міг вважатися росіянином, але коронований лавровим вінком російського генія від літератури, щоб через століття дивитися з висока на душевну убогість народу його шануючого.

Читати далі »

Пам'ятник Петру Сагайдачному в Харкові

Пам’ятник нескореному переможцю, який диктував українські умови всемогутнім королям і султанам, очоливши саму грізну силу середньовічної Європи.

Яскраве життя справжнього воїна, який жив борючись і загинув на своїй війні за свободу і незалежність рідної землі, не дивлячись на могутність і розміри армії своїх ворогів.

Читати далі »

Пам'ятник засновникам Харкова

Данина пам’яті тим, чиї імена забуті, але воля до перемоги і любов до рідної землі через століття продовжують жити в кожному наступному поколінні, щоб завжди горло всепереможне світло творення і прогресу над багатостраждальною українською землею.

Козак – не козак, кінь – не кінь, засновник – не засновник. Новий пам’ятник, який повинен був стати символом міста, а став яблуком розбрату місцевої інтелігенції, яка вміє бачити минуле і майбутнє, аналізуючи, зіставляючи, роблячи висновки.

Читати далі »

Меморіал Слави в Ізюмі

Пам’ять про всі десятки мільйонів безвинних жертв земних пристрастей двох тиранів, котрі згордили себе вершителями доль, поставили себе поза людськими та Божими законами, втопивши світ в крові.

Вічне нагадування про жорстокі наслідки для всіх бажаючих побрязкати мілітариськими іграшками на чужій території, адже війна жертв не обирає – вона поглинає всіх.

Читати далі »