Пам'ятник загиблим лісівникам

Унікальний симбіоз скорботи і гордості під зеленим покровом лісу по тим, хто народжений для творення героїчно поклав своє життя до підніжжя майбутнього України.

Творіння доброї волі, одиничне на неосяжних просторах українського степу в пам’ять про невизнаних героїв тієї війни, яку розв’язала пара збожеволылих тиранів при потуранні беззубої старої Європи.

Читати далі »

Пам'ятник співробітникам карного розшуку в Одесі

Пам’ятник створений під враженням одного харизматичного персонажа з кінострічки, змальованого з історії реального людини і втілений в максимально дистанційований образ, але людське око не обдуриш.

Гордість і печаль органів правопорядку як матеріальне втілення двох протилежних сторін буття у всій його мінливій сутності.

Читати далі »

Пам'ятник Хосе де Рібасу в Одесі

Іспанський дворянин на службі у одеського суспільства, якому воно по-суті зобов’язане своїм існування, як і всесвітньо відома чорноморська портова перлина в ореолі легенд і самобутнього флеру.

Матеріальне втілення хорошої пам’яті одеситів на всі добрі вчинки, яка пережила два непростих для України століття підцензурності і мінливості директив правлячої московської диктатури.

Читати далі »

Пам'ятник Воронцову в Одесі

Другий за часом появи, але не за значенням пам’ятник тому, хто заклав основи процвітання нового чорноморського міста і його світову славу в якості головної житниці Європи.

Одна з людських доль, що назавжди змінила історію Одеси, яку не змогла викреслити з літописних сторінок навіть безжальна рука адептів від атеїзму під червоними стягами.

Читати далі »

Пам'ятник невідомому матросу в Одесі

Місце слави для тисяч загиблих, місце скорботи для сотень тисяч залишених в живих одеситів в роки однією з найстрашніших воєн, які пережило людство.

Пам’ять про всіх тих, хто своїми нервами, своїм життям, своїм здоров’ям тримав оборону міста довгих сімдесят три дні, а потім ще три роки окупації не втрачав віру в визволення рідної землі.

Читати далі »

Пам'ятник апельсину в Одесі

Його передісторія довша, ніж сама історія… кумедна і в той же час банальна про вічну як світ проблему без рішення можновладців і їх підданих.

Оригінальна концепція одного історичного сюжету, в якому проявляється вся сутність людської натури, в якій найчистіші наміри розбиваються об призму честолюбного свавілля.

Читати далі »

Пам'ятник поручику Ржевському

Пам’ятник і не пам’ятник, а промінь гарного настрою серед сірих трудових буднів, який ось уже друге десятиліття радує працівників величезного хімічного комбінату і гостей міста.

Та маленька родзинка, яка надає сенс життя, як ковток хорошого вина, і змушує рухатися вперед, знаходячи радості в навколишньої дійсності.

Читати далі »

Пам'ятник Івану Федоровичу у Львові

Один з перших офіційних друкарів України, які зробили важкий перший крок до доступної освіти нації, щоб через багато століть їх імена з вдячністю і священним трепетом згадували нащадки.

Прості форми, простий малюнок, щоб підкреслити всю велич вкладу зробленого однією людиною в масштабах цілої країни.

Читати далі »

Пам'ятник "Просвіта"

Пам’ятник тій силі, яка протистояла двом імперіям на окупованих територіях за допомогою слова і фактів не заради користі, а в ім’я майбутніх поколінь українців.

Витонченість невловимого рукою майстра втілена в бронзі, як данина поваги тому, завдяки чому народ ідентифікує себе як єдина нація.

Читати далі »

Пам'ятник жертвам Другої світової війни в Голобах

Пам’ятник загиблих в розв’язаної ненаситними амбіціями і вседозволеністю двох тиранів війні з мовчазної згоди цивілізованого світу, який вони омили в крові десятків мільйонів людських доль.

Єдиний монумент в поселенні, який, не дивлячись на напис, став символом всіх загиблих українців у війнах нав’язаних окупантами зі сходу і заходу.

Читати далі »