Пам'ятник борцям за незалежність України в Харкові

Тріумф справедливості під жовто-блакитним прапором в серці Слобожанщини, де немає місця героям країни-агресора, які намагалися утопити українську свободу в крові її дітей.

Символ нового часу в самому центрі другої столиці України як спадкоємність поколінь через сім століть гонінь і забуття.

Читати далі »

Пам'ятник Григорію Сковороді в Харкові

Три коротких яскравих миті переплетення доль видатного українського філософа та слобожанської столиці, як пристрасне танго на сцені життя під яскравими прожекторами історії.

Божа душа в променях вищого світу, що так і не прийняла сан за людськими законами, але так і залишилася до кінця вірною дороговказної зірки посланої з небес.

Читати далі »

Пам'ятник А.С. Пушкіну в Харкові

Втілення вірнопідданських амбіцій керуючої харківської еліти перед тими, хто фактично потоптав українську історію і українські свободи, щоб перекрити своє безрідне походження з багнистих московських боліт та монгольських степів.

Пам’ять про того, хто за народженням лише частково міг вважатися росіянином, але коронований лавровим вінком російського генія від літератури, щоб через століття дивитися з висока на душевну убогість народу його шануючого.

Читати далі »

Пам'ятник Петру Сагайдачному в Харкові

Пам’ятник нескореному переможцю, який диктував українські умови всемогутнім королям і султанам, очоливши саму грізну силу середньовічної Європи.

Яскраве життя справжнього воїна, який жив борючись і загинув на своїй війні за свободу і незалежність рідної землі, не дивлячись на могутність і розміри армії своїх ворогів.

Читати далі »

Пам'ятник засновникам Харкова

Данина пам’яті тим, чиї імена забуті, але воля до перемоги і любов до рідної землі через століття продовжують жити в кожному наступному поколінні, щоб завжди горло всепереможне світло творення і прогресу над багатостраждальною українською землею.

Козак – не козак, кінь – не кінь, засновник – не засновник. Новий пам’ятник, який повинен був стати символом міста, а став яблуком розбрату місцевої інтелігенції, яка вміє бачити минуле і майбутнє, аналізуючи, зіставляючи, роблячи висновки.

Читати далі »

Меморіал Слави в Ізюмі

Пам’ять про всі десятки мільйонів безвинних жертв земних пристрастей двох тиранів, котрі згордили себе вершителями доль, поставили себе поза людськими та Божими законами, втопивши світ в крові.

Вічне нагадування про жорстокі наслідки для всіх бажаючих побрязкати мілітариськими іграшками на чужій території, адже війна жертв не обирає – вона поглинає всіх.

Читати далі »

Пам'ятник полеглим у Другій світовій війні в Люботині (Гієвка)

Братська могила тих, хто в 1943-ому віддав життя за свободу маленького селища під Харковом, щоб через десятиліття служить повчанням і прикладом справжнього патріотизму молодого покоління.

Скорботний пам’ятник воїнам за мир у війні розв’язаної їхньою країною як втілення гіркої пам’яті мільйонів жертв зіткнення особистих амбіцій двох божевільних тиранів, які поставили людство в приціл своєї зброї.

Читати далі »

Пам'ятник загиблим у Другій світовій війні у Вільшанах

Остання земна данина пам’яті яку живі можуть віддати загиблим за ще один крок по землі, ще один ковток ранкової роси, ще один промінь побачений крізь зелень листя.

Гіркі сліди однієї з найбільших катастроф, які Європа переживала за свою історію, і її не вивчений урок, котрий досі продовжує звучати луною над українськими степами.

Читати далі »

Пам'ятний знак засновнику Нової Водолаги Григорію Донцю

Він став легендою завдяки своїм військовим перемогам, а в літописі увійшов разом з іменами їм заснованих фортець і селищ, які четверте століття зберігають відбиток його ідентичності в своїх іменах, традиціях, легендах.

Пам’ятник тому, хто стояв біля витоків сучасної карти харківської землі і чиїм турботам десятки поколінь місцевих жителів зобов’язані своїм життям.

Читати далі »

Рокитнянський пам'ятник полеглим у Другій світовій війні

Пам’ятник загиблим в одній з найстрашніших воєн людства за свободу української землі, якої і після перемоги доведеться чекати ще чотири з половиною десятиліття.

Гірке нагадування про божевіллі двох тиранів, жертвами яких стали десятки мільйонів, а ненависть і ворожнеча розтягнулися на покоління.

Читати далі »