Одеські катакомби

Витвір, що створюється людськими руками тисячоліттями заради комфорту і амбіцій як неодмінного атрибута суспільства, де кожен міг вписати своє ім’я в історію, а сам він здобув світову популярність.

Підземна колиска красуні-Одеси неприваблива і похмура, що зберігає в своїх надрах мільйони великих і маленьких легендарних історій з безпрецедентними прикладами мужності і слабкості людської натури.

Читати далі »

Мала Південна дитяча залізниця в Харкові

Від іграшкових поїздів до справжніх володарыв доріг, під рукою яких багатотонні залізні титани перетворюються в поступливих і милих улюбленців.

Чарівний стукіт коліс, в яких відгомін ходи технічного прогресу і всіх чудес світу зливається в єдиний голос майбутніх прагнень, звершень, відкриттів…

Читати далі »

Фонтан Дзеркальний струмінь

Витончена перлина, в наспіві кришталевих струменів якого чується голос часу застиглий в словах похоронної молитви, дзвоні церковних дзвонів, скрипі тролейбусних гальм.

Символ міста як зберігач швидкоплинного буття, в якому місто під його опікою, люди і їхнє життя стрімко біжуть по коридорах часу, щоб щомиті мінятися і залишатися колишніми, різнокольоровими мазками домальовуючи історію слобожанської землі.

Читати далі »

Стадіон "Металіст" в Харкові

Спортивне серце Харкова, яке ось вже не одне десятиріччя задає тимп життя фанатів емоційного футбольного дійства і шанувальників активного дозвілля.

Рідний дім для команди, якій всією душею відданий Харків і готовий в сніг, дощ і спеку вболівати за їх перемогу під жовто-синіми прапорами.

Читати далі »

Єврейський цвинтар у Здолбунові

Останнє земне пристановище тих, чия доля була століттями пов’язана з українською землею і вмить знищених з волі двох божевільних тиранів, які вирішили поділити світ навпіл.

Куточок тихої скорботи про народ-скитальника, який пішов звідси на небеса, залишивши по собі лише пам’ять та покинуті храми.

Читати далі »

Водограй "Купідон" в Бердянську

Чудовий хранитель музики води, що грає променями полуденного сонця як відгомін шуму прибережних азовських хвиль.

Майстерна робота закордонних майстрів і щедрий подарунок городянам від свого майбутнього ватажка.

Читати далі »

Запорізька філармонія (концертний зал) ім. Глінки

Царство музики і натхнення, де немає місця мирській суєті з її одвічними проблемами і турботами.

Тут взялися за руки гармонія і творення, щоб зробити цей світ кращим і чистішим.

Храм таланту імені генія від музики на головній вулиці овіяної легендами минулого урбаністичних столиць України.

Читати далі »

Стадіон "Славутич" у Запоріжжі

Велике серце Запоріжжя, яке задає пульс усьому спортивному життю міста на березі Дніпра, щоб юні спортсмени ніколи не переставали мріяти про зірки.

Вражаюча історія шляху від місця любителів поганяти м’яча до чудового стадіону, гідного приймати футбольні команди світового рівня.

Читати далі »

Запорізький цирк

Постійне джерело радості і яскравих вражень для запорізької публіки починаючи з часів, коли на березі Дніпра з’явився Олександрівськ.

Виблискувальна багатоликими кольорами рампи перлина загублена у тиші густого листя парку в самому серці галасливого міста.

Читати далі »

Львівський іподром

Первозданна тваринна сила і єднання душ в нестримному прагненні до перемоги, азарт запаморочливого ризику і захоплююча дух швидкість – то що породило на світ кінні змагання.

Стародавнє диво взаємодії людини і прекрасної тварини переросло в справжній тріумф спорту.

Читати далі »