Татарська вежа Острога

Втомлений воїн, що сів на узбіччя історії після століть вірної служби на славу і мир рідного міста на березі Вілії.

Віха на дорозі життя між минулим і майбутнім, що загубилося в міській суєті сьогодення.

Читати далі »

Луцька вежа в Острозі

Півтисячоліття на сторожі інтересів рідної землі, щоб не означало це слово в різні історичні етапи, які перетворили її доблесного воїна в сивочолого творця з розкішною бібліотекою.

Врата в той світ, де не було місця українській свободі, але її культура, мова і традиції жили за підтримки народу від сильних світу цього до останнього селянина.

Читати далі »

Луцька брама в Дубно

Стародавні врата до серця дубенської землі, які століттями опромінювали шлях для добрих справ і ставали непереборною перешкодою на шляху ворога.

Потужні стіни, суворий лик як личить справжньому воїну і витончена корона як показник зміни статусу, коли бойові обладунки були поставлені в шафу часу.

Читати далі »

Водонапірна вежа Житомира

Символ перших кроків технічного прогресу і цивілізації по житомирським землям, який виконав свою місію до кінця, не дивлячись на всі катаклізми кінця другого тисячоліття.

Рятівниця і захисниця, кам’яні стіни якої зберігають у своєму серці всю новітню історію міста на березі Тетерева.

Читати далі »

Стіни міських укріплень Львова

Кам’яні велетні, які століттями захищали серце галицьких земель від усіх печалей цього світу, щоб внести його в своїх ніжних обіймах в третье тисячоліття і явити нащадкам.

Колективне творіння городян як символ згуртованості і єднання перед лицем смертельної небезпеки, які здатні творити чудеса.

Читати далі »

Бердянська набережна

Змінюваний в дусі часу морський лик курортного міста, як відображення історичних віх через призму сучасності.

Практичність і краса під гранітним покривалом, що захищає і надихає, стримує і запрошує, у дзеркальному відображенні азовських хвиль.

Читати далі »

Бердянський порт

Причина та наслідок існування міста на березі Бердянської коси, яка з’явилася за помахом людської руки серед безкраїх українських степів.

Морська брама північного азовського узбережжя до європейському серцю Середземномор’я, що породили цілий індустріальний центр на березі курортної затоки.

Читати далі »

Старий шлюз у Запоріжжі

Справджена блакитна мрія багатьох поколінь дніпровських судновласників, яка зв’язала морським вузлом Україну з Середземномор’ям.

Пам’ятник технічному прогресу початку ХХ століть з колосальним економічним ефектом.

Читати далі »

Запорізький річковий порт

Втілена в дійсність мрія багатьох поколінь мешканців Придніпров’я, яка подарувала народу масу незабутніх вражень і позитивних емоцій, а країні – величезний економічний ефект.

Трудівник річкових просторів, який рік за роком розправляє крила свого потенціалу, щоб впевнено ступати по хвилях швидкоплинного часу.

Читати далі »

Новий шлюз Запоріжжя

Унікальне творіння рук людських, що перевершує за досконалістю і габаритам всіх своїх побратимів у світі.

Водний охоронець запорізьких земель, під пильним оком якого ось вже не одне десятиліття кипить річкове життя головної блакитної артерії України.

Читати далі »