Гиївська садиба Люботина

Привид гідної королівської крові колишньої величі нещадним часом розтерзаний і зганьблений, але все ще живий у своїй жалюгідній надії на воскресіння і милість небес.

Столітня історія зворушливої любові між дивним куточком Слобожанщини та його господарями в мить перекреслена озброєним плебсом в своєму несамовито споживчому угарі і звірячій жадобі крові.

Читати далі »

Садиба в Рокитному

Одне ім’я, і століття захоплення досконалістю ліній та витонченістю форм, які не змогли порушити всі ті, хто прийдуть після творця.

Чудове перевтілення із затишної приватної резиденції на храм знань, через терни руйнування і воскресіння в новому вигляді.

Читати далі »

Палац в Пархомівці

Маленька перлина садибної архітектури загублена в зелених хащах слобожанських лісів, якій судилося стати скринькою, що зберігає в своїх надрах дорогоцінний дар муз.

Один із щаблів світового таланту, пройшовши яку ім’я стало надбанням світової історії живопису, а шедеври – іконами стилю.

Читати далі »

Садиба Наталіївка

Надійно захована в старому злегка припорошені пилом століть потертому оксамиті соснових лісів слобожанська перлина, що служить вічним нагадуванням нащадкам про велич прекрасного.

Пам’ятник тих давніх часів, коли праведна праця за одне покоління могла створити сім’ю на мільйонерів, при цьому одних перетворивши на похмурих снобів, а іншим – надавши крила свободи.

Читати далі »

Палац в Шарівці

Велична перлина загублена в глибинці слобожанської землі серед розкоші малахітового лісу як справжній тріумф творення над руйнівною силою війни і жорстокою волею тиранів.

Архітектурна симфонія, що створювалася протягом століть різними архітекторами, але втілила в себе всю гармонію світу.

Читати далі »

Палац Ганських у Верхівні

Велична класика у всій красі вишуканості і простоті основних ліній, яка народжує історію архітектури.

Ціла епоха французької літератури і маленьке житомирське село, які в симбіозі породили овіяне легендами і нерозкритими таємницями маленьке диво української землі.

Читати далі »

Палац Уварової в Турчинівці

Ренесансна перлина загублена десь в глибинці волинських земель, побудована щоб дарувати щастя і радість своїм власникам, а стала для них останнім подихом рідної землі перед розставанням назавжди і довгою мандрівкою на чужину.

Відображений в камені промінчик світла створений служити нагадуванням про мінливість буття і суєтність земних благ під рукою несмешніка-Хроноса.

Читати далі »

Палац Корнякта

Творіння цілеспрямованої людини, яке пережило її на півтисячоліття і зараз захоплює своєю прихованою в глибоких готичних підвалах, пурхаючою серед відкритих галерей первозданною красою.

Королівська резиденція, яка приміряла на себе безліч ролей і доль, щоб в поважному віці стати розсудливим охоронцем свідків історії.

Читати далі »

Палац у Червоному

Пізанська вежа як одна з численних родзинок розкішної магнатської резиденції загубленої в глибинці житомирської землі.

Колиска українського авіабудування і “мертвої петлі”, що під захистом вищих сил вистояла всупереч незліченним спробам спокоїти її навіки.

Читати далі »

Палац Бандінеллі

Стародавній центр втілення новаторських ідей в обіймах музи натхнення під захистом потужних фортечних стін і королівського благовоління.

Один з дорогоцінних каменів майстерні рукою вплетений у витончене намисто серця міста Лева багатогранний, неповторний, зачаровуючий.

Читати далі »