Палац Заславських в Ізяславі

Серце одного з давніших волинських міст, під кам’яними обладунками якого прихована вся барвиста історія цієї землі з її кривавими битвами, блискучими перемогами та заможною розкішшю родючих ланів.

Колись величний палац, який під байдужим поглядом сучасників крок за кроком наближається до политу в прірву забуття, з якої через кілька років вже не буде вороття під холодне сяйво далеких зірок.

Читати далі »

Палац Красінських в Дунаївцях

Загублена на безкраїх просторах українського Поділля, застигла в камені історія, яку протягом шістьох століть по камінчику збирали руки тисяч майстрів і руйнували тисячі мечів загарбників, щоб одного разу вона прокинулася в сяйві тріумфу свого воскресіння.

Культурне серце подільського містечка, що б’ється в унісон ритму часу, щоб дарувати радість творення вічної краси серед сірих буднів сьогодення.

Читати далі »

Палацевий комплекс в П'ятничанах

Фамільний комплекс з кам’яним серцем палацу-фортеці серед шепіту зеленої розкоші колись прекрасного парку під кришталеві відблиски легкої брижі ставу.

Пам’ятник архітектури, поставлений на благо служіння вінницькому суспільству, що зберегло йому життя за байдужості окупаційної радянської влади та не дало зникнути історії маленького селища написану на його стінах невидимими чорнилами.

Читати далі »

Садиба в Антонінах

Залишки колишньої розкоші найіменитіших сімей Річі Посполитої, як нагадування про швидкоплинність часу та хиткість оціночної вартості матеріальних речей.

Колись величні шати несамовитого кохання, яке на століття пережило своїх творців і зав’яло під рукою бездушного кровавого люмпену, який назвався господарем України, а по факту зничтожив все прекрасне набуття минулих її поколінь.

Читати далі »

Резиденція Буковинських митрополитів

Вишукана перлина неоромантизму в рожево-жовтому муарі розписаних рукою талановитого майстра стін грандіозного комплексу замку святої церкви знаного у всьому світі як шедевр архітектури.

Парадна обгортка віри, яка пронизує серце почуттям священного трепету перед лицем могутності та невідворотності волі небес на землі, щоб приборкати людські слабкості духу і надихнути на творення.

Читати далі »

Палац Сангушко в Ізяславі

Той, хто в величі свого відходу у вічність згадує щасливі дні свого буття, де були дзвін кришталевих бокалів, шурхіт муару та пишні промови на честь останнього короля під схвальні оплески чисельної свити.

Печальний остов колишньої могутності великої сім’ї, яка забрала із собою в небуття щастя для свого спадку, лишивши наодинці з байдужістю та ненажерливістю людського світу.

Читати далі »

Будинок Регіра в Маріуполі

Мабуть єдиний представник маріупольської міської архітектури, який сміливо може претендувати на високе звання палацу з усіма властивими йому атрибутами, за винятком гідного господаря і офіційного статусу.

Загублена в часі перлина, яку рік за роком вбивали меркантильні інтереси під сумні погляди маскаронов і байдужість місцевої влади, коли душа його творця відлетіла в супровід грифонів-охоронців в кращий світ.

Читати далі »

Палац Абази в Одесі

Витонченість бароко застигле під рукою майстра в камені, щоб крізь роки і лихоліття зберігати імена своїх творців для забудькуватих-вітряної пані на ім’я Історія.

Палацова розкіш в одному ряду з пересічною забудовою комерційних інтересів, яка так зачарувала громадян від влади, що вони заради володіння нею хоча б у службовому користуванні готові були немало заплатити власникам для підтвердження статусу.

Читати далі »

Палац Потоцького в Одесі

Елітний особняк в найпрестижнішій частині привілейованої вулиці чорноморської перлини, як підтвердження високого статусу його власника, який не змогли нівелювати ні час, ні люди.

Побудований на контрасті протилежностей аскетичний класичний акцент на тлі палацової розкоші в зеленому вбранні.

Читати далі »

Палац Потоцьких у Львові

Розкішна магнатська резиденція як головна приватна прикраса столиці Галичини, якій служити своїм господарям довелося менше, ніж місту його рідної домівки.

Тріумф зодчества звернений на храм муз давнини, які залишили свій слід на полотнах минулого, а творець так і не побачив у всій красі закінченості.

Читати далі »