Цілющі джерела Терпіння

Подарунок з далекого минулого прийдешнім поколінням заради щастя здорового буття в коротку в історичних масштабах мить перебування на цій старій землі.

Одне з унікальних витворів природи злегка облагороджене людською рукою в красивому обрамленні мінливості пір року і постійне в своєму маленькому чаклунстві.

Читати далі »

Кам'яна Могила

Європейська скарбниця петрогліфів, яка дивом зберегла п’ятитисячний історію української землі очима її очевидців в малюнках і зображеннях на межі реальності і містики.

Чудо природи, як маяк вічності, серед безкрайнього українського степу, якому поклонялися і боготворили, а потім покрили пеленою забуття на довгі століття.

Читати далі »

Святогірський ліс

Зелена перлина Східної України, століттями обласкана теплим сонячним променям, оновлена прохолодою північних вітрів, напоєна водами стримконогої річки і… сильно пошарпана людською рукою.

Дорогоцінний спадок минулого, який багато століть служить невдячному людству, маленькими кроками йдучи в небуття, щоб колись назавжди припинити своє існування.

Читати далі »

Святогірські гори

Відлуння минулого, яке кануло в Лету мільйони років тому, породивши праісторію людства і сучасної топографії української землі.

Унікальне творіння витівниці-природи, яка рукою художника малювала його століття за століттям, що в рамках вічності дорівнює лише миті, створюючи неповторний шедевр, який має мало аналогів у світовому масштабі.

Читати далі »

Річка Сіверський Донець

Одна з історичних віх в розвитку східноєвропейської цивілізації, відбита на золотих донних піщинах під захистом кристально-чистої броні, над якою невладні безжалісний час та нещадна людина.

Досконалість буття майстрині-природи, щедрою рукою подарована своєму найдосконалішому і найстрашнішому творінню на землі як зразок творення і натхнення в ім’я майбутнього з урахуванням помилок минулого.

Читати далі »

Великоанадольські стави

Штучне серце рукотворного шедевру, яке стало його органічним доповненням і красою, що несе з собою життєві соки для зеленого оазису безкрайнього Приазовського степу.

Чистий водна гладь, в якій, як у дзеркалі, милується небо то по-весняному юно-прекрасне, то по-старечому помережане борозенками замислених зморшок, щоб відбити будь-який момент його мінливого лику і пошепки неспішного бігу хвиль розповісти про це диво великому морю.

Читати далі »

Великоанадольський ліс

Зелене диво рук людських, що з’явилося завдяки старанням і невсипущим турботам поколінь натхненних садівників серед безкрайніх посушливих донбаських степів непривітних і жорстоких до всього живого.

Те що починалося як казенна потреба, а перетворилося на справу всього життя, щоб гідні послідовники продовжували користуватися її плодами і примножували її досягнення.

Читати далі »

Одеська затока

Душа чорноморської перлини по юному прекрасної і мудрої сивиною, як якір сталості спокою, навколо якого в усі часи вирувало насичене людськими долями життя.

Дзеркало Одеси, в якому до найдрібніших подробиць відображаються всі відтінки міської мінливості, котрі по волі випадку або людської руки прийшли в цей світ, щоб назавжди закарбувати її образи і лица в глибинах своєї пам’яті.

Читати далі »

Ріка Дніпро

Велика українська річка з історією старою як світ, про яку писали з часів Стародавньої Греції, через яку пролягав шлях всієї східно-європейської цивілізації, якій належать лаври притулку бога всіх річок.

Колиска української свободи, на берегах якої народилося, а в хвилях загартувалось легендарне військо відоме всьому світу своєю напів-містичною силою, чий дух досі живе в їхніх нащадках непокірних, вільних і витривалих в протистоянні своїм ворогам.

Читати далі »

Річка Лопань

Блакитна стрічка у волоссі красуні-слобожанської столиці, яка прикрашає, годує, поїть і дарує тихе забуття серед суєтності щоденного буття.

Та, що з кожним кілометром прискорює свій біг через пагорби і рівнини, щоб подолати довгий шлях в сотні кілометрів і знайти свій спокій в тихих водах Азовського моря, прихопивши з собою по дорозі всі печалі цього світу.

Читати далі »