Річка Дністер

Друга за довжиною та повноводдям річка України, як головна артерія Поділля, чий шлях прямує через чисельні міста і села, даючи їм ось вже не перше тисячоліття ресурс для життя та розвитку, щоб майбутнє стало дійсністю.

Мабуть самий найукріпленіший вододіл українського минулого, величні свідки якого і досі могутніми кам’яними велетнями-старцями посідають його сиві схили, охороняючи споконвічні українські землі вже не від ворогів минулого, а пам’ять від забуття нащадків.

Читати далі »

Слов'янський курорт

Унікальний, тисячоліттями плеканий дбайливою рукою Матінки-Природи дар українській землі, який нживить душі та відновлює тіло завдяки надпотужній силі трьох своїх основних сил – воді, повітрю та землі.

Залишки прадавнього моря, яке зникло з мапи світу задовго до появи людини, щоб заворожити своєю чарівною водною гладдю в обрамленні пухнастої лісової зелені, назавжди прив’язавши до себе яскравими спогадами про рай на землі.

Читати далі »

Водоспад Пробій

Найвидовішна пам’ятка одного з самих відомих гірських курортів України загорнута ніжною рукою чарівниці-природи в зелений оксамит карпатських смерек, заколисана під мелодійні співи вітрів.

Прадавній бурхливий потік, що усією міццю нестримної стихії прокладає собі шлях на південь, туди де спочиває могутній Тетіс на ніжному пісковичному ложі, гріючись в теплих променях сонця подалі від льодових оков.

Читати далі »

Романтична променада в Яремче

Одна з нових перлин в багатому яремчянському намисті цікавинок, які вже друге століття зачаровують та полонять душі тих, хоч одного разу опинився серед зеленої краси Карпат, вдихнув ковток їх прозоро-чистого повітря, ковтнув кришталь їх чистих річок.

Романтика просто неба оторочена смарагдовим оксамитом струнких смерек та веселими сонячними відблисками, що відбивають райдугу у прозорих водах Прута.

Читати далі »

Річка Прут

Народжений десь в могутніх надрах найвищої української гори він збирає по краплі воду з величезних просторів трьох країн, щоб возз’єднавшись із могутнім Дунаєм стати частиною ласкавих чорноморських хвиль.

Солодкий кришталь гірських потоків, що дарує життя всьому живому на безкраїх теренах Франківщини та приваблює своїм різноголосим співом українців звідусіль, як символ родючості та краси рідної Неньки.

Читати далі »

Річка Жонка

Один з багатьох тисяч мальовничих карпатських куточків з дзюркотливим срібним голосом та затишними галявинами обабіч, які лікують душі, повертаючи до природних витоків існування всього сущого на землі та приводячи їх у гармонію із неосяжним всесвітом.

Чудовий взірець поєднання злагодженої роботи природи і людини, коли втручання останньої ледь-ледь помітно, але комфорт і умови від цього неоціненні для створення абсолютного ідеалу.

Читати далі »

Скеля Слон в Яремче

Одна з головних пам’яток чарівного містечка заколисаного зеленими хвилями карпатських смерек під співи вільних українських вітрів та кришталевим передзвоном стрімких річок, які полощуть подол її вишуканої сукні кольору маренго.

Оксамитові смужки намальовані на крутому західному схилі найвеличнішої в околицях гори геніальною витівницею-природою, як гармонійне тло для барвистого сучасного життя курортного містечка.

Читати далі »

Острів Кемпа

Зелене серце Вінниці, десь глибоко в надрах якого зберігається пам’ять про тих, хто першим ступив на цю землю і вирішив заснувати тут місто, яке стане крізь всі примхи часу однією з головних перлин Поділля.

Той хто був безпосереднім учасником всіх найважливіших подій в історії міста за останні чотириста років, щоб на світанку нового третього тисячоліття перетворитися на улюблене місц відпочинку, де в гілках пишних крон дерев мешкає таємниця.

Читати далі »

Річка Клебан-Бик

Мальовниче блакитне мереживо, що химерним павутинням затягло розлогий яр між крутими донецькими пагорбами, як нагадування простим смертним про безкраїсть фантазії матінки-природи з її мріями про незбагненне.

Річка з нетривіальний назвою у аристократично-вишуканому вбранні, крізь яку пройшла вся історія східноукраїнських земель, щоб кожного разу змінити їх до невпізнання для наступних поколінь.

Читати далі »

Джерело Золотий колодязь

Солодкий смак, який тамує жагу в найспекотніші дні одним ковтком, який вже четверте століття стоїть на сторожі здоров’я українців, який забути неможливо.

Джерело гідне найшановніших осіб оповите легендами та народною любов’ю, які встояли попри століття намагання східного сусіда стерти згадку про історію та бувальщину цієї родючої землі.

Читати далі »