Драматичний театр ім. Шевченко Харкова

Дітище українського творчості, артистичності та веселої вдачі, що зазначає віхами своїх творів все знакові для історії рідної землі події протягом двох століть.

Довга історія найталановитіших і яскравих лицедіїв Слобожанщини, накладена на благодатний грунт української культури, щоб породити то духовне, що дорожче матеріального і дбайливо зберігається в пам’яті людей століттями.

Читати далі »

Будівля клубу-театру союзу "Харчосмак"

Одна з частин мозаїки зеленої міської легенди, яка почала свій власний шлях у велике майбутнє сторіччя тому на службі Мельпомени, щоб зберегти пам’ять про те пой перший сучасно-прекрасний храм муз.

Вічна класика за фасадами в стилі модерн, які гармонійно доповнюючи один одного народжують на світ нові шедеври, які колись обов’язково перейдуть в розряд корифеїв від мистецтва з легкої руки сучасників.

Читати далі »

Житомирська обласна філармонія

Маленький архітектурний шедевр, що під заколискуючі трелі муз зростив театрального гіганта, який як пташеня розправив крила та полетів назавжди з рідного гнізда.

Храм музики в самому серці старого міста, що тішить слух і облагороджує душу щоб тяготи земного буття відступили перед вічним.

Читати далі »

Український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара в Запоріжжі

Святилище запорізьких муз, яке з’явилося через століття після поселення їх в придніпровських степах.

Тут минуле і майбутнє, історія та легенди, правда і вигадка сплелися в єдине ціле, щоб зробити цей світ кращим і чистішим, волаючи до найкращих людських почуттів.

Читати далі »

Запорізький театр молоді (юного глядача)

Храм Мельпомени молодих шанувальників ліцейського таланту і цінителів мистецтва перевтілення, який кілька десятиліть надійно оберігає їх любов до покровительки трагедії.

Невичерпне джерело нових вражень, настроїв і емоцій, завдяки якому не покидаючи рідні пенати його віддані глядачі зазнали незвідане і заглянули за грань осяжного.

Читати далі »

Театр опери та балету Львова

Трон Мельпомени, який вінчає древнє серце міста Лева, де незримий дух муз витає по звивистих коридорах, що б на мить зачаїться в тихому затишку лож, м’якому оксамиті завіси чи затишному куточку гримерці.

Світ високого мистецтва як символ натхненносты і цивілізованості буття серця Галичини.

Читати далі »

Матроський клуб

Тут талант в оточенні муз дарує свої плоди всім бажаючим.

Тут гучні голоси труб зливаються з ліричними строфами безсмертного Шекспіра.

Тут колиска юних творців ростить майбутнє в м‘яких обіймах дбайливих вчителів.

Читати далі »

Севастопольський драматичний театр ім. Луначарського

Обитель муз Севастополя, які не залишали місто в найгарячіші дні, щоб підтримувати життя і дух захисників перед лицем грізного ворога, і першими повернулися на руїни, щоб відродити старовинну перлину Криму.

Рік за роком відраховують годинник часу тут життя севастопольської духовності, яка срібною ниткою простягнулася з минулого прикладом мужності, відваги і відданості.

Читати далі »

Донецький академічний драматичний театр м. Маріуполя

Обитель муз під заступництвом святих. Культурне серце Маріуполя в обрамленні зелені скверу.

Колись малиновий дзвін дзвонів та яскравий відблиск куполів храму на гребені пагорба служив дороговказом морякам серед непередбачуваних морських вод. І нині в туманному серпанку проступають примарні тіні того, що давно втратило земну оболонку, а в мокрих гілках дерев плутається звук чи то дзвону, то чи передзвін бубонця в кінської гриви.

Читати далі »