Будинок Магнера в Одесі

Історія довжиною в кілька життів, в якій вистачало місця всім прикрощам і радощам його жителів та служінню на благо суспільства.

Витончений невеликий силует бароко прихований під покровом нестаріючої монументальності еклектики, актуальність якої допомогла йому пережити найчорніші часи української історії в нещадному і безглуздому руйнуванні.

Читати далі »

Будинок з атлантами в Одесі

Візитівка української південній столиці, яка стала такою завдяки символу вічності людського буття – мудрості світу, яка покоїться на плечах творців і творців.

Маленький куточок Голландії загублений на одній з тихих одеських вулиць, як данина моді і вишуканості смаку його знаменитого господаря.

Читати далі »

Водолікарня Інбера

Витончена частинка казкової Мавританії на одній з одеських вулиць для служби одеському суспільству – місія, яку вона ось вже століття гідно виконує у різних образах.

Творчий геній одного майстра, застиглий в камені на століття як пам’ятник своєму творцеві, що започаткував цілу східну течію архітектури перлини Чорноморського узбережжя, перетворивши її на казковий сад.

Читати далі »

Готель "Пасаж" в Одесі

Найфешенебельніший торгово-туристичний центр перлини Чорного моря, який зберіг практично всю чарівність своєї пишної первісної архітектури і залишив за собою початкові функції, не дивлячись на довгі сімдесят років радянської руйнівною окупації.

Одна з візитівок Одеси в розкоші еклектики якої застигла вся її двохсотрічна історія, через яку незримою низкою проходять всі покоління її жителів.

Читати далі »

Будинок Золотарьова в Одесі

Отчий дім багатьох господарів на одеському Олімпі, в витіюватих мармурових завитках величезного дзеркала якого закарбувалася вся бурхлива одеська історія ХХ століття.

Все витонченість строгих ліній класицизму з пишним бароковим серцем, від якого рука нещадного часу залишила лише крихти колишньої величі.

Читати далі »

Львівська політехніка

Той, кому долею було визначено служити світочем знань і прогресу для галицької землі, виховуючи нові покоління українських творців для науково-технічного розквіту рідної землі.

Маленьке починання узгоджене самим монархом Австрії, який перетворилося на візитну картку львівської освіти і гордість України, яка ось уже два століття сіє розумне, добре, вічне.

Читати далі »

Мазанчевська кам'яниця

Один в ряду багатьох, але по-своєму унікальний, адже в його зовнішності крок за кроком відбивалася індивідуальність його господарів протягом багатьох століть.

Молодий і старий як вдалий штрих актуальності життя в усі часи, без якого неможливо уявити той унікальний образ столиці Галичини, в якому є місце всім віковим групам, надіям і прагненням.

Читати далі »

Львівська ратуша

Адміністративне серце галицької землі, внутрішній хронометр якого ось вже сьома сторіччя відраховує секунду за секундою львівської історії, дбайливо зберігаючи пожовтілі документи як свідчення минулих часів.

Центр одою з найбільш всесвітньо відомих українських площ, який дисциплінує навколишній простір, підкреслюючи індивідуальність кожної з сорока чотирьох перлин свого намиста.

Читати далі »

Будівля волосного правління в Голобах

Маленька перлина дерев’яного зодчества загублена в глибинці волинської землі, щоб вірою і правдою служити адміністративним центром села, задаючи темп його життя протягом століть.

Бароко в обробці народних умільців як симбіоз двох тенденцій розвитку української архітектури в кінці XIX століття, що породили на світ свій неповторний індивідуальний стиль, який яскравими рисами осяяв зорю нового століття.

Читати далі »

Надбрамний корпус в Голобах

Химерний швейцар величної перлини, яку не пощадив час, але залишив дві родзинки як вічне нагадування про суєтність буття і непідвладність людині всього сущого на землі.

Залишки колишньої розкоші і могутності тих, хто пішов у вічність, забравши із собою згадки про прекрасну епоху розквіту, коли під звуки нестаріючого вальсу тут шуміли пишні бали і великосвітські раути.

Читати далі »