Харківський художній музей

Скарбниця світової художньої спадщини в ажурній скриньці еклектики загублена в зелені однієї зі старих міських вулиць серед розкоші магнатських маєтків.

Одне з творінь великого харківського майстра самобутнє і унікальне, в якому весь він до останнього барокового закрутка.

Читати далі »

Музей-садиба Рєпіна в Чугуєві

Колиска таланту і невичерпна криниця натхнення для одного з найзнаменитіших художніх талантів України і простого чоловіка на ім’я Ілля Рєпін.

Благе починання з третьої спроби народжене в ім’я великого сина Чугуєва, що стало тим зерном, яке перетворило місто на березі Дінця на великий культурний центр, зібравши під своє крило всі більш-менш значущі місцеві пам’ятники та раритети.

Читати далі »

Краєзнавчий музей Чугуєва

Тритисячолітня історія причаїлася під скромно личиною звичайного будинку, що співає хвалебну оду Хроносу в знак подяки за збереження слідів минулого для наступних поколінь.

Пересічна маленька деталь міської архітектури, історія життя якої настільки звичайна, що залишилася непоміченою хроніками, але отримала свій лавровий вінок, коли на її поріг ступила нога часу, відображена в артефактах минувшини.

Читати далі »

Палац мистецтв Львова

В його просторих залах правлять бал дочки Гармонії обряджені в шовк розкішних фарб і муар натхнення.

Гідний продовжувач традицій архітектурних майстрів там, де майбутнє і минуле мирно сусідять на одній вуличці стародавнього міста.

Читати далі »

Музей пожежної охорони Житомира

Дволикий Янус природної стихії, який з такого рідного джерело тепла і світла в мить обертається на найлютішого ворога, що сіє смерть і руйнування навколо.

Історія перших кроків організованого протистояння людини і неконтрольованого полум’я всепоглинальної пожежі в древніх стінах, які стояли біля його витоків.

Читати далі »

Краєзнавчий музей (Консисторій) Житомира

Його турботами мали зберігається мир і спокій в душах городян, а з волі невблаганної долі він став хранителем тієї історії, частиною якої повинен був бути сам.

Величний палац для вищого духовенства, який за витонченістю своєї обробки готовий змагатися з будь-резиденцією аристократів.

Читати далі »

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова в Житомирі

Там, де нескінченно далеке стає близьким – лише руку простягни, і чорне покривало космосу відкриє свої вічні таємниці перед прагнучими пізнання світобудови.

Сховище історичних раритетів перших боязких кроків людини за межами землі біля воріт всесвіту, які з кожним роком відкриваються все ширше для тих, хто набрався сміливості подолати силу земного тяжіння.

Читати далі »

Аптека-музей "Під чорним орлом" у Львові

Третє століття на сторожі захисту здоров’я львівських городян в ім’я радості буття і вічного життя.

Постійність в одній маленькій архітектурній деталі величезного міста як дихання добра, над яким не владні вітри змін.

Читати далі »

Краєзнавчий музей в Гуляйполе

Там, де зберігається пам’ять гуляйпільської землі з найяскравішими її спогадами радості і чорними днями трагедії, які і складають саме життя.

Уроки багатьох поколінь предків, що своїм досвідом застерігають від помилок своє майбутнє, яке живе в кожному нащадку.

Читати далі »

Будинок-музей Шмідта

Будинок-історія, який стояв біля витоків зародження майбутньої слави Бердянська як великого торгово-промислового центру північного Приазов’я.

Ціла епоха сконцентрована в чотирьох стінах звичайного особняка в тінистій зелені скверу-парку на березі ласкавого моря.

Читати далі »