Палац у Микулинцях

Подільська перлина класицизму на службі у Ескулапа в обрамленні зеленого оксамиту величезного пейзажного парку.

Притулок неприкаяної душі дочки своєї останньої володіли, яка білим серпанком проходить його коридорами в тихих сльозах про нездійснене щастя.

Читати далі »

Палац Раєвських

Мавританська екзотика на кримській землі оповита зеленою хмарою по крупицях витканою люблячою рукою з дарів Флори.

Овіяний легендами маєток аристократичної сім’ї, народжений з вигадок та билин, щоб стати однією з перлин намиста ПБК.

Читати далі »

Палац Фредерікса

Побудований для того, хто протягом трьох останніх поколінь Романових був її довіреною особою, хто був присвячений в усі таємниці і перипетії світського життя, кому було довірено розпоряджатися всім майном царської сім’ї.

Чудова мініатюрна літня резиденція, побудована занадто пізно для того, щоб побачити весь блиск і пишність офіційних візитів імператорського двору.

Читати далі »

Лівадійський палац

Білий лебідь царського південного берега Криму, що пливе по смарагдовим хвилях Лівадійського лісу, в оточенні свити.

Офіційна літня резиденція трьох останніх імператорів дому Романових, якій судилося сталь колискою миру після останньої Світової війни.

Читати далі »

Ластівчине гніздо

Реальне втілення вічної мрії людства про небо, де прозорий кришталь повітря і безкрайній простір блакитної висоти дають відчуття безмежної свободи і щастя.

Заплутавшись в хмарах центрального відрігу Ай-Тодорської скелі, де на запаморочливій висоті над бурхливою безоднею причаїлося Хенераліфе вічної мрії про щастя.

Читати далі »

Палац дитинства і юності Севастополя

Море, сонце і благотворне повітря Севастополя стали родоначальниками палацу-перлини, якому через пів-сторіччя судилося стати колискою юних талантів.

Білий лебідь Приморського бульвару з колонами ротонди і кованим ажуром балкончиків, ліпним візерунком фронтонів і вензелями напівколон, відбиваючись у смарагдовій гладі затоки, дарує ілюзію вічності і застиглої миті буття.

Читати далі »

Масандрівський палац

Одна з найкрасивіших резиденцій царської сім’ї на українській землі, де немає величі представницьких залів і химерності офіційних кабінетів, а лише затишний спокій невеликих кімнат, де навіть самодержець всеросійський міг відчути себе простим смертним та відпочити від протоколів, візитів і зустрічей.

Палац для графа, потім для царя, а в підсумку – улюблене місце відпочинку тих, хто перевернув весь життєвий уклад величезної країни по імені Росія, щоб вже ніколи в ній не було ні царя, ні графа.

Читати далі »

Палац княгині Гагаріної в Утьосі

Палац нездійсненої мрії про щастя, як символ швидкоплинності миті щастя серед сірої безодні буття.

Романський замок, що загубився десь серед безкрайньої синяви Чорного моря і потопаючих у зелені парку відрогах гірських хребтів, де лише крики чайок та шум хвилі порушують вікове упокоєння тиші.

Читати далі »

Шахський палац в Одесі

Англійський замок для перського шаха на українській землі.

Одне з унікальних творінь, якими так славляться одеські вулиці, де Англія і Франція, Італія та Іспанія сусідять зовсім поруч на одній вуличці лише руку простягни.

Тут застиглі кам’яні риси настільки пронизані духом далекого туманного Альбіону, що здається поглянь у вікно, і перед тобою не вигини вуличок Чорноморської перлини, а безкраї вересові пустки англійської землі з одвічним пошуком чотирилистої конюшини.

Читати далі »

Вишневецький палац

Царі, самозванці, поети, письменники… так багато їх – Великих, чиї обличчя зберігає у своїй пам’яті палац на вершині пагорба.

Родове гніздо, яке не раз бачило розквіт і занепад своїх творців, служачи колискою цілої плеяди історичних особистостей, що вершили долі цілих народів Європи.

Кинута на розтерзання ненаситному часу фамільна спадщина, яка не змогла пережити зради.

Птах-фенікс, що вийшов з вогню двох світових воєн ще більш прекрасною короною Вишнівця.

Читати далі »