Ковельський костел

Католицька пам’ять Ковеля втілена в личині чужих стін, щоб воскресити століття толерантного сусідства двох гілок однієї церкви і принести в місто мир і спокій.

Величний дерев’яний храм, якому можуть позаздрити кам’яні родичі, що допомагає йти по тернистому життєвому шляху тим, хто бачить себе під латинським хрестом.

Читати далі »

Собор Воскресіння в Ковелі

Витончена святого духа небес на землі в ажурній архітектурній оправі створеній натхненною рукою майстра, щоб зміцнювати в творенні, доброті та толерантності.

Та, що століттями служила опорою православ’я в католицькому світі Речі Посполитої і при атеїстичних радах, щоб зберегти українську духовність всупереч державній політиці тимчасових правителів, крізь розв’язані ними війни, гоніння та забуття.

Читати далі »

Благовіщенська церква Ковеля

Перша православна святиня княжого міста, яка за півтисячоліття неодноразово воскресала з попелу, щоб після атеїстичного забуття переродитися в новому вигляді для благих справ.

Твердиня християнства в серці волинської землі, що розділила разом з містом багато століть радощів і печалей, символізуючи собою стародавні витоки, біля яких починалася його історія.

Читати далі »

Парк Шевченка в Ковелі

Зелений оксамит ковельської скарбниці із головною міською визначною пам’яткою, що міцно утримує світове лідерство монументальності пам’ятників головному натхненнику української свободи.

Молода порость там, де води Турії століттями диктували свою волю – як наочний доказ гармонійної взаємодії людини і природи.

Читати далі »