Троїцький костел в Олиці

Величний храм духовного і матеріального уособлення олицького світу багатьох поколінь, що жили і живуть на цій землі.

Сила віри і духу однієї сім’ї, яка змогла вивести невідоме селище в волинської глибинці на п’єдестал великої економіки Литовського королівства.

Читати далі »

Замок в Олиці

Грізна твердиня чотири століття на сторожі інтересів однією з найбільш іменитих сімей Литовського князівства, як символ того величезного внеску в історію Східної Європи, який зробили її сини.

Вся історія Олики написана невидимими чорнилами часу на древніх стінах, які за своє життя не раз ставали її єдиним порятунком від нещадної жорсткості ворога.

Читати далі »

Каплиця католицького кладовища в Олиці

Маленький діамант, загублений серед спокою на зеленому оксамиті парку вічної тиші, перед яким безвладні мирська суєта і життєві переживання сучасників.

Витонченість як вірний страж часу там, де є тільки пам’ять про минуле і коротка мить останнього сучасності перед брамою в вічне ніщо.

Читати далі »

Троїцька церква в Олиці

Одна з багатьох схожих одна на одну дерев’яних перлин перетнулих столітній рубіж, яких так багато зберегла українська земля, але по-своєму унікальна і неповторна історіями своїх парафіян вплетених в потік часу.

Загублена в глибоких фарбах зеленого оздоблення рукотворна архітектурна перлина, яка своїми легкими рисами робить зв’язок з небесними силами зримим в душах тих, що віддав своє серце православ’ю.

Читати далі »