Замок в Бучачі

Родове гніздо славного роду на високій горі у вигину річки, що стало його останнім притулком.

Історія славних битв і ганебних поразок, високої сили духу й гіркоти малодушних зрад німий музикою відображена в кожному камені фортечних стін, які ширяють над галицькою землею.

Читати далі »

Замок в Підзамочку

Мальовничі руїни в червоно-білій гамі як пам’ять про століттях бойової слави на галицькій землі під прапором бучацьких правителів.

Один з перших рубіж “Потоцького ключа”, що відкривав шлях до європейських земель.

Читати далі »

Замок в Золотому Потоці

Колиска роду «Золотий Пиляви», яка подарувала Польському королівству цілу плеяду видатних політичних діячів.

Золотий розквіт і темні часи забуття в чотирьох стінах замкнутого периметра як вічна пам’ять про мінливість прихильності Фортуни.

Читати далі »

Місто Гезлев

Та, що піднялася на руїнах поселення невідомо ким побудованого і покинуте своїми будівельниками з незрозумілих причин.

Їм довелося пережити пів-тисячоліття під прапором великих держав, щоб за п’ятдесят років пасти в руїнах і відродиться з попелу.

Читати далі »

Фортеця Чембало

Дозорний самої таємничої бухти чорноморського узбережжя, яка тисячоліттями служила своїм власникам надійним укриттям від непроханих гостей і переслідувань ворогів, щоб з небажанням розкривати свої секрети тим, хто не боїться гніву Пасейдона.

Вся його історія – це бій під прапорами чи-то стародавніх греків або радянських військ, де честь дорожче життя, а слава живе у віках.

Читати далі »

Печери Загайтанськой скелі

Одна з найбільш маловивчених фортець Криму, де час безжалісною рукою, гортаючи сторінки минулого, закриває одну за однією двері в потаємні сховища минулих століть.

Тут храми, здіймаючися на на стрімкій скелі, чорними звивистими дорогами тікають углиб століть, щоб загубитися в невідомості так і не відкривши своїх таємниць людству.

Читати далі »

Фортеця Каламіта

Дозорний витоку Севастопольської бухти з непрохідною драговиною біля підніжжя і високими обривистими скелями з боків самою природою був створений для захисту Криму від не прошених гостей.

Чудо природи з рукотворною короною на гребені скелі, де з висоти пташиного польоту як на долоні вся блакитна гладь затоки з білими плямами чайок і темно-синім простором Чорного моря, що йде за обрій.

Читати далі »

Кременецький замок

Руїни твердині, що захищала маленький шматочок Швейцарії серед безкраїх волинських просторів в оточенні зелені гір і мірному перестук гальки на берегах Ірви.

Корона Кременця нехай і втратила колишній блиск в потоках бурхливого тисячоліття, але все ще прекрасна в залишках своєї первозданної величі, коли кожен камінь – хранитель частинки історії Європи з усіма її чорними і білими сторінками.

Читати далі »

Золочівський замок Львівщини

Замок ренесансного стилю на українських теренах, де зелень доріжок регулярного парку з білокам’ними статуями і акуратно підстриженими кущами, ляльковий рожевий з білою обробкою Китайський палац, таємні камені … – все дихає минулим французьких королів і, здається, що не було всіх тих століть, коли техніка і розум узяли гору над емоціями та почуттями.

Улюблений будинок-будуар для улюбленої Марисеньки, зведений останнім великим польським королем, який посмів повстати проти Блискучої Порти.

Читати далі »

Замок в Середньому

Одинокий, напівзруйнований страж серед карпатської рівнини, що втратив колишню міць. Покинутий на милість безжалісного бога вітрів Борея, але він ще зберігає гідність колишньої величі і значущості.

Загадковість його життєвого шляху і зараз змушує тремтіти від солодкого передчуття близькості розгадки серця дослідників, адже з іменем його пов’язана доля одного з найзагадковіших лицарських орденів Європи, який, канув в Лету, забравши із собою безліч ключів до таємниць світобудови і швидкого піднесення на вершину влади і багатства.

Читати далі »