Храм Новомучеників Бердянських

Коли віра і пам’ять людська здобувають перемогу над силою зброї і злобою, на світ народжується маленьке диво і сонце виходить з-за хмар.

Храм-каплиця поруч з пам’яттю про те, хто стояв біля витоків червоної чуми на українській землі, яка забрала мільйони життєвих безвинно убієнних.

Читати далі »

Андріївський кафедральний собор Запоріжжя

Величний храм з незвичайним минулим, який переродженням зобов’язаний науковому прогресу і індустріальному гігантові.

Дві сутності – одна будівля, де минуле – поклоніння десятій музі, а майбутнє належить вірі в Ісуса Христа.

Читати далі »

Собор Бога Отця Милосердного (санктуарій) в Запоріжжі

Куточок миру і спокою для душ мандрівників на березі свавільного Дніпра, де віра Христова свої промінням осяює життєвий шлях минулого, сьогодення і майбутнього.

Католицька троянда, що на зорі третього тисячоліття розпустилася на одній з тінистих алей запорізького парку.

Читати далі »

Свято-Покровський (рівноапостольної Ніни) храм

Маленька православна святиня біля ніг вікового богатиря, який зберігає у своїх гілках всю історію української землі.

Пам’ять про ту, хто приніс грузинській землі світло християнства і подарував велику святиню, за життя благими діяннями звівши себе в ранг апостолів.

Читати далі »

Церква святої Ольги в Запоріжжі

Крихітна православна святиня, якій визначено стати наріжним каменем величного комплексу в самому центрі сучасного міста.

Маленька витончена перлина загублена в зеленому листі парку на честь київської княгині, яка запалила лампадку віри на українській землі.

Читати далі »

Покровський собор в Запоріжжі

Повсталий з попелу символ запорізького православ’я в самому серці старого міста, якому пам’ять поколінь залишила на зберігання згадки про повітовий Олександрівськ, яким йому вже не бути.

Білий лебідь віри, що пливе над століттями бур і негод української землі, щоб принести мир і спокій у душі істинних вірян.

Читати далі »

Костел святого Юзефа в Немирові

Народжена у вогні твердиня віри, як символ протистояння стародавнього міста всім бурям часу і віри в майбутнє благоденство.

Один з величних дітищ як пам’ятник родині великих меценатів, що подарували так багато шедеврів архітектури українській землі, який і нині прикрашає головну площу міста над Устею.

Читати далі »

Собор Архістратига Михаїла в Немирові

Нова зірка на небосхилі українського православ’я, запалена на зламі тисячоліть, щоб нести мир і спокій у серця українців.

Біла перлина в сакральному намисті стародавнього міста, яке чуло тупіт королівських процесій і брязкіт зброї великих полководців.

Читати далі »

Святилище мідного віку на Хортиці

Святе місце древнього народу, що канув в морок століть за довго до народження нової ери, щоб стати прабатьками перших слов’ян.

Таємні знання землі завмерлі в кожному камені, до кожній гілці, в кожній травинці острова з багатою історією і містичною сутністю, що вабили людину з давніх часів.

Читати далі »

Костел святого Антонія у Збаражі

Величний храм як пам’ять про минулу безмежну могутність і незліченні багатства в найвищому прояві смирення і покірності єдності перед Богом.

Монументальне творіння тисяч рук, яке і нині зачаровує свій піднесеною духовністю, що проступає крізь товсті оборонні стіни і грізні дозорні вежі.

Читати далі »