Вознесенська церква у Вишнівці

Символ православного Вишнівця, під прапором якого сторіччями здійснювалися найблагородніші вчинки цієї землі.

Хранитель пам’яті про сім’ю, що дала так багато українському народу і зникла в потоці безжального часу, залишивши по собі немеркнучу овіяну легендами славу.

Читати далі »

Вишнівецький парк

Спадаючий з вершини високого берега до блакитного покривалу оксамитової річки Зелений каскад, який зберігає у своєму серці дві архітектурні перлини одну зі світу духовного, а іншу – спокусницю зі світських історій.

Тінь колишньої пишноти, де чується відгомін впевненої ходи вершителів доль минулого, а поруч ледь вітчутно мерехтить легкий силует їх прекрасних супутниць.

Читати далі »

Монастир кармелітів у Вишнівці

Він був народжений у вогняному вирі бойових дій війни, щоб на століття стати опорою для католицької пастви Вишнівця.

Майже втрачена духовна спадщина, в стінах якої закарбувалось відлуння всіх радісних і трагічних подій поселення протягом трьох століть.

Читати далі »

Шевченківська лавочка

Камінь, який пам’ятає великих світу цього і українську землю не понівечену двома світовими війнами.

Тихий куточок відпочинку із зачаровуючим пейзажем над блакитною стрічкою річки серед зелені вікового парку.

Читати далі »

Річка Горинь

Одна з багатьох, але як кожна з них по-своєму унікальна – блакитна артерія життя української землі з багатою історією і чарівною красою берегів.

Проходячи звивистій стежкою через таємничі Пинские болота її води очистившись примикають до кришталевих хвиль Дніпра, щоб разом з ними поринути в глибини Чорного моря.

Читати далі »

Троїцька церква у Вишнівці

Народний храм біля підніжжя чудового палацу, який повстав з попелу століть під іншим ім’ям, але все так само оповитий любов’ю своєї пастви.

Крихке творіння дерев’яного зодчества в чаруючей вишуканості простоти своїх стін здатне протистояти бурям двох світових воєн і жорстокості атеїзму цілої держави.

Читати далі »

Вишневецький палац

Царі, самозванці, поети, письменники… так багато їх – Великих, чиї обличчя зберігає у своїй пам’яті палац на вершині пагорба.

Родове гніздо, яке не раз бачило розквіт і занепад своїх творців, служачи колискою цілої плеяди історичних особистостей, що вершили долі цілих народів Європи.

Кинута на розтерзання ненаситному часу фамільна спадщина, яка не змогла пережити зради.

Птах-фенікс, що вийшов з вогню двох світових воєн ще більш прекрасною короною Вишнівця.

Читати далі »