Домініканський костел Чорткова

Унікальна перлина храмової архітектури, що не раз змінювала свої земні маски, залишаючись перед Богом оплотом віри і надії домініканського ордену.

Чарівність готики з мотивами епохи Відродження серед українських просторів з прозорим кришталем їх річок, зеленим муаром лісів і золотим покривалом полів.

Читати далі »

Стара ратуша Чорткова

Шматочок Західної Європи на українській землі з древнім символом свободи і незалежності міста.

Столітній пам’ятник всемогутньому богу торгівлі, який вічний як і сам світ їм створений, не дивлячись на всі примхи і випробування всемогутнього Часу.

Читати далі »

Вознесенська церква Чорткова

Дерев’яна перлина храмового зодчества як птах-Фенікс, що раз у раз відроджувалася з попелу небуття після чергового удару Долі.

Чотири століття історії Чорткова зафіксовані на тендітних стінах християнського оплоту як доказ незламної сили віри перед примхами Хроноса.

Читати далі »

Церква Непорочного Зачаття

Обитель милосердної віри на тернопільській землі, яка три століття зберігає своїми турботами жителів Чорткова.

Унікальний пам’ятник у неоготичному стилі серед безкрайніх українських степів.

Читати далі »

Святопокровська церква Чорткова

Матеріальне втілення Божої милості під стінами стародавнього замку.

Наймолодша і чарівна християнська святиня Чорткова народжена під мелодійні спів срібних струменів джерела з благословення Богородиці.

Читати далі »

Замок у Чорткові

П’ятсот років воєн з щитом і мечем назустріч постійним атакам східних сусідів, яким слава Галичини та її родючі землі не давали спокійно спати.

Те що залишилося від колись розкішної магнатської резиденції, що потопає в ароматі квітучого саду під кришталевий дзвін струмків відображених талановитою рукою розпису.

Читати далі »

Успенська церква у Чорткові

Тендітна стародавня святиня тернопільської землі, яка пережила разом з нею бурхливі півтисячоліття випробувань неприборканого Хроноса.

Самобутня дерев’яна перлина в самому серці міста як символ нескореності долі.

Читати далі »