Розкішна магнатська резиденція як головна приватна прикраса столиці Галичини, якій служити своїм господарям довелося менше, ніж місту його рідної домівки.
Тріумф зодчества звернений на храм муз давнини, які залишили свій слід на полотнах минулого, а творець так і не побачив у всій красі закінченості.
Той хто протистоїть вітрам часу, не змінивши ні на секунду букві своїх обітниць, з тих пір, як львівської землею правили князі і Україна була органічною частиною європейської спільноти.
Той хто пережив всіх тимчасових правителів від окупантів, щоб другий раз зануритися в милостиві промені радості свободи і незалежності української землі.
Той за ким закріпилася слава одного з найдавніших пам’ятників слобожанської столиці, і хто не раз кардинально змінював свій зовнішній вигляд на догоду новомодним віянням європейської архітектури.
Маленька стара католицька перлина огорнута покривалом зелені серед велетнів колишнього міського центру, який відійшов на периферію історії, здригнувшись під натиском всепоглинального полум’я.
Адміністративне серце галицької землі, внутрішній хронометр якого ось вже сьома сторіччя відраховує секунду за секундою львівської історії, дбайливо зберігаючи пожовтілі документи як свідчення минулих часів.
Центр одою з найбільш всесвітньо відомих українських площ, який дисциплінує навколишній простір, підкреслюючи індивідуальність кожної з сорока чотирьох перлин свого намиста.
Вірні служительки папської волі стародавнього жіночого чернечого ордера в ім’я головного покровителя послідовників західного обряду, що багато століть протегує українським нареченим у хресті.
Аскетичний божий храм під витонченої короною великого львівського архітектора, музика застигла в камені на славу небес, яка окрилює і надихає серед суєтності швидкоплинного буття.
Сивий середньовічний воїн на захист історії в самому центрі сучасного міста, життя в якому не завмирає ні на хвилину ось уже багато століть поспіль, щоб зберігати частинку світла знання для прийдешніх поколінь.
Химерна міська історія, написана на суворих стінах того, що прожив довге цікаве життя, примірявши на себе всі радощі мирного часу і печалі годин війни.
Чудова історія в камені, яку обірвали німецько-московські амбіції разом з десятками тисяч життів її шанувальників в шаленому прагненні земної влади і сліпого підпорядкування своїй волі.
Німий свідок одного з недовгих періодів миру і процвітання іудейського братства на українській землі, яких так мало пам’ятає історія.
Витонченість бароко проступаюча крізь суворий лик сучасної класики, що укрила своїм покривалом творіння невідомого зодчого на славу магнатської родини, яка золотими літерами вписала своє ім’я в історію української архітектури.
Чверть вікова історія міста накреслена незримими чорнилом часу на стінах і душа воїна за красивою обгорткою цивільної будівлі.
Броня і щит стародавнього міста галицької землі, які багато століть слугували берегинею всієї округи від неминучої загибелі під мечем чергового войовничого сусіда, що зазіхнув на чуже ведений духом користолюбства.
Дивом вцілілі у вогненній бійні чисельних війн української землі середньовічні фортифікації, як пам’ятник вічної боротьби добра зі злом завжди готовий знову стати до військових лав заради захисту рідної землі.
Одягнене в броню високих фортечних стін духовне серце Волині, що назавжди дало притулок в своїх стінах всьому цвіту місцевої православної української аристократії, нащадки якої зрадили віру предків заради земних благ Речі Посполитої.
Один із земних сакральних центрів приголублених світлом і теплом небес, що через століття бережуть його крізь всі негоди української історії.