Величний палац на затишній чернівецькій вуличці, за аскетичними стінами якого ось вже друге століття вирує яскраво-барвисте культурно-просвітницьке життя німецької громади Буковини, що єднає її незримим місточком з далекою батьківщиною у всій багатогранності її унікальних національних проявів.
Шляхетно-витончені риси неоготики, що діамантовими гранями простоти своєї незбагненної краси підкреслюють її серед витончених барокових закрутків та пишних гірлянд неокласики австрійського минулого буковинської столиці.
Старовина будівля, що понад століття чекала своєї черги на достойну реконструкцію попри перебування весь цей час в різних, не останніх за своєю значимістю іпостасях на службі у буковинського суспільства.
Примарна історія, що пилом прожитих років лягла на вищерблені щаблі різьблених сходів, покрила матовою патиною старовинні віконні вітражі, муаровою пеленою огорнула камінний мармур, як затверджений знак якості від самого всемогутнього Часу.
Центр тяжіння чернівецького культурного буття, ошатні стіни якого за два з половиною століття по крихтах окремих життєвих історій увібрали в себе все до останку багатогранне, часом яскраво-барвисте, іноді тужливо-печальне життя Буковинського краю.
Осередок дорослих розваги справжніх чоловіків, які бешкетник-Час перетворив на центр міського дитячого дозвілля, який ось вже котре десятиліття через казки і балади плекає в майбутніх поколіннях любов до рідної землі та світу доброти.
Величний храм української дипломатії, як перша віха на довгому шляху крізь вогонь, воду і мідні труби заради заповітної мрії поколінь і поколінь пращурів про вільну, незалежну, соборну країну.
Одна з багатьох, за доволі стримано-модерновими шатами якої прихований ось вже друге століття вирує багате буковинське життя у всьому різномаїтті його не пересічності та багатогранності буття.
Скарбниця світової мудрості закарбована на пожовклих сторінках літературних джерел, що збиралася поколіннями буковинців по крихтам в якості найціннішого спадку, який тільки могли передати пращури своїм нащадкам.
Легенда, знищити яку так і не підняла рука у жодного окупаційного режиму, хоча деякі з них і намагалися привласнити її собі, але бережена українським сонцем вона і нині осяює своїми променями буковинське майбутнє.
Велике крайове серце єднаючих світ залізних артерій, що принесли Буковині свіжу кров прогресу та розвитку з підтвердженням європейського статусу українських теренів, не дивлячись на століття зазіхань московських східняків переписати всесвітню історію в його заперечинні.
Головний офіс солідної комерційної установи втілений в архітектурній вишуканій величі австрійської сецесії, як матеріального втілення прихильності фінансової фортуни та вдалих інвестицій в науково-технічний прогрес.
Часточка великого, яка назавжди вписала ім’я буковинської столиці в історію, як прогресивного культурно-освітнього осередку Східної Європи.
Скромна точка відліку великої історії, одягнена в класичні шати, що ховають величезний скарб надбання світової науково-просвітницької думки по крихтах збираний людством з усіх куточків земної кулі, щоб подарувати майбутнім поколінням мудрість творення, користь пізнання та доброту вчинків.
Опосередкований учасник упродовж сорока років усіх надважливих для майбутньої долі Чернівців подій, рішень, коливань.., який разом зі своїм власником став автором європейського вбрання міста, яке не втратило актуальності своєї краси крізь усі випробування непростого сторіччя двох світових воєн, змін підданства, окупацій.
Витонченість класики у всій досконалості її виважених деталей, кожна з яких — маленький шедевр, а поєднання перетворює архітектурну пересічність на унікальний діамант назавжди вписавший ім’я свого творця на сторінки історичних фоліантів.
Рукотворний пам’ятник тій, що вже два з половиною століття своїм безпристрасним мечем творить правосудді, караючи та милуючи з пов’язкою на очах, заради миру та злагоди на буковинській землі.
Класична вишуканість, як символ перфекціонізму минулого, де кожній деталі архітектурного обличчя міста приділялась належна увага без знижок на тягар виконуваних часом важких, часом милосердних обов’язків.
Народжений потужною силою української національної ідеї, яку не змогли спинити ані заколискуючий час, ані всі нормативно-правові перепони тимчасових-урядів чужинців, що довгі століття панували на українській землі.
Чітка недвозначність неокласики, як візуальне відбиття всієї набутої тисячоліттями шляхетності римської імперії мінімальністю зовнішніх проявів та виваженістю кожного елемента.