Цілющі джерела Терпіння

Подарунок з далекого минулого прийдешнім поколінням заради щастя здорового буття в коротку в історичних масштабах мить перебування на цій старій землі.

Одне з унікальних витворів природи злегка облагороджене людською рукою в красивому обрамленні мінливості пір року і постійне в своєму маленькому чаклунстві.

Читати далі »

Кам'яна Могила

Європейська скарбниця петрогліфів, яка дивом зберегла п’ятитисячний історію української землі очима її очевидців в малюнках і зображеннях на межі реальності і містики.

Чудо природи, як маяк вічності, серед безкрайнього українського степу, якому поклонялися і боготворили, а потім покрили пеленою забуття на довгі століття.

Читати далі »

Церква Різдва Богородиці в Новопилипівці

Маленька витончена перлина храмової архітектури, що причаїлася в українській глибинці десь між безмежним блакитним небом і золотом осіннього степу як останній подих епохи і промінчик зорі для майбутнього.

Відроджений з небуття притулок для віруючої душі, що шукає спасіння і прощення серед тужливої прози буття і порочності людського життя.

Читати далі »

Святогірський ліс

Зелена перлина Східної України, століттями обласкана теплим сонячним променям, оновлена прохолодою північних вітрів, напоєна водами стримконогої річки і… сильно пошарпана людською рукою.

Дорогоцінний спадок минулого, який багато століть служить невдячному людству, маленькими кроками йдучи в небуття, щоб колись назавжди припинити своє існування.

Читати далі »

Святогірські гори

Відлуння минулого, яке кануло в Лету мільйони років тому, породивши праісторію людства і сучасної топографії української землі.

Унікальне творіння витівниці-природи, яка рукою художника малювала його століття за століттям, що в рамках вічності дорівнює лише миті, створюючи неповторний шедевр, який має мало аналогів у світовому масштабі.

Читати далі »

Всіхсвятський скит Святогорської лаври

Верх досконалості дерев’яного зодчества серед казки українських безкрайніх просторів десь на кордоны між небом і землею в надії на вищу благодать і прощення всіх гріхів.

Відроджена святиня в новому вигляді, з новою духовною складовою, але під старим іменем на колишньому фундаменті як доказ непідвладності істинної віри волі людській.

Читати далі »

Річка Сіверський Донець

Одна з історичних віх в розвитку східноєвропейської цивілізації, відбита на золотих донних піщинах під захистом кристально-чистої броні, над якою невладні безжалісний час та нещадна людина.

Досконалість буття майстрині-природи, щедрою рукою подарована своєму найдосконалішому і найстрашнішому творінню на землі як зразок творення і натхнення в ім’я майбутнього з урахуванням помилок минулого.

Читати далі »

Церква Різдва Богородиці в Новоекономічному

Православна перлина захована між пагорбів донецьких степів від мінливих вітрів нещадного часу, що дивом зберегло її від повного зникнення в бурхливому вирі минулого століття.

Давня історія, прихована за кам’яними обладунками храмової споруди, щоб зберегти крізь століття летаргічного сну московської окупації пам’ять про українську бувальщину для майбутніх поколінь.

Читати далі »

Білокузьминівської крейдяне оголення

Море стало сушею, щоб подарувати людству благодатний українську землю і унікальний нерукотворний пам’ятник істотам, що мільйони років тому покинув цей неспокійний світ заради нашого життя на цій планеті.

Одинокий велетень серед безкрайніх просторів українського степу, як страж часу охороняючий свої володіння під прихильним поглядом бездонних небес.

Читати далі »

Великоанадольський лісовий коледж

Починання, яке в кінцевому підсумку назавжди змінило дзеркально-гладкий лик українських степів стрункими рядами посадок і острівцями первозданного спокою, породивши новий рослинно-тваринний світ.

Колиска тих, хто несе розумне, добре, вічне через своє життя, щоб на століття залишити свій рукотворний слід в прекрасній вічності і хиткий простір збагатити новими фарбами.

Читати далі »