Пам'ятник Шевченко в Богородчанах

Матеріальне нагадування українцям про національні гідність, силу та волю, за які століттями боролися пращури в надії на здобуття нащадками після марних намагань східняків назавжди поховати українську державність та автентичність.

Пам’ятник тому, хто голосно закликав до боротьби проти московського рабства, коли закріпачена пасивна більшість боялась навіть подумки постати проти своїх гнобителів.

Читати далі »

Церква Івана Богослова в Богородчанах

Унікальна спадкоємиця святих давньоруських традицій, які не однаразово змінювала фізичну форму свого уособлення, але суть крізь віки та зміну влади зберігла ту саму – віра в Бога та його спроможність дати людині силу здолати всі випробування цього світу.

Кохана перлина громади, стараннями якої вона піднялася з руїн радянського небуття, щоб перетворити на одну з найпрекрасніших в своєму роді та повернути давно загублену Берегиню.

Читати далі »

Домініканський монастир в Богородчанах

Спадок-подарунок однієї іменитої сім’ї католицькому орденові, що перетворив невеличке селище на культурно-духовний центр округи та проніс славу про неї крізь десятиліття радянського забуття.

Вишуканість величного храму в застиглій ідеальності форм, яке є результатом творіння справжнього генія як провідника руки Господа на землі.

Читати далі »