Пам'ятник загиблим за волю України в Яремче

Вся велетенська туга та біль українського народу за своїми синами і доньками, які віддали своє молоде життя за волю і незалежність батьківської землі у боротьбі з німецько-московськими окупантами рукою майстра закарбований в камені.

Заклик до генетичної пам’яті українців, в якій надійно зберігається накопичена поколіннями пращурів інформація про всі підступні злочини та гноблення московських окупантів, які вже чотири століття намагаються знищити саме єство нації.

Читати далі »

Скеля Слон в Яремче

Одна з головних пам’яток чарівного містечка заколисаного зеленими хвилями карпатських смерек під співи вільних українських вітрів та кришталевим передзвоном стрімких річок, які полощуть подол її вишуканої сукні кольору маренго.

Оксамитові смужки намальовані на крутому західному схилі найвеличнішої в околицях гори геніальною витівницею-природою, як гармонійне тло для барвистого сучасного життя курортного містечка.

Читати далі »

Водоспад Дівочі сльози в Яремче

Кришталевий неспішний прозорий потік із солодкою, на відміну від солоного топоніму, водою, непередбачуваний і примхливий як характер тих, на честь кого йому дали ім’я, оповитий легендами та народною увагою, заколисканий співами вольних вітрів.

Тоненький голос карпатських гір, що дзюрчить чи рокоче залежно від настрою серед гущавини столітніх буків, як пісня про минуле і майбутнє у виборі сьогодення.

Читати далі »

Стежка Довбуша

Стежка багатьох релігій і однієї віри, в якій немає місця миттєвим примхам людини, а є вічна краса і спокій всесвіту застиглі кам’яними велетнями серед струнких силуетів смерек.

Гордий символ нескореності української волі, як матеріальне втілення справжньої людської душі предків, що передається з покоління в покоління в кам’яних оберегах Карпатських гір.

Читати далі »