Докучаєвський зоопарк

У звичайному невеликому робочому містечку в сорока кілометрах від Донецька знаходиться один з прекрасних зоопарків України. І хоча його історія тільки починається, він вже здобув симпатії не тільки жителів міста, але й став пам’яткою усієї області.

Читати далі »

Дитяча залізниця у Докучаєвську

А Ви бували коли-небудь в Єгипті і бачили знамениті Піраміди? Навіть якщо відповіли так, інші шість чудес світу в найближчому майбутньому Ви точно побачити не зможете – безжалісний час зруйнував їх, залишивши лише легенди про їх колишню велич. А в Докучаєвську, нехай ненадовго, минуле воскресає в декораціях до дитячої залізниці.

Читати далі »

Докучаєвський музей техніки ДФДК

Техніка міцно увійшла в наше життя, без неї існування сучасної людини уявити не можливо. Але доторкнутися до цих агрегатів та машин вдається не кожному, адже в основному ми їх бачимо в роботі – гуркітливі монстри в пилу і змащенні. А в музеї під відкритим небом у Докучаєвську можна доторкнутися до них, таким акуратних і доглянутих, не боячись забруднитися в мастило.

Читати далі »

Докучаєвська оранжерея

Зеленим острівцем в біло-блакитній прозорій упаковці в нижній частині Докучаєвського зоокутка розташовується оранжерея, де навіть узимку можна відчути подих весни в квітучих джунглях.

Читати далі »