Парк Олесько

Зелений муаровий плащ, що огортає одну з архітектурних перлин з безцінним скарбом історичних реліквій, які пам’ятають ті далекі часи, коли світ ще жив за законами лицарства і честі.

Чудовий дар природи, облагороджений людською рукою, щоб через століття зберігати пам’ять кроки своїх господарів, що йдуть у небуття.

Читати далі »

Монастир капуцинів Олесько

Хранитель чернечих обітниць у підніжжя розкішної магнатської резиденції, з якою він ділив всі печалі і радості на нелегкому історичному шляху, щоб врешті-решт стати частинами єдиного цілого.

Створена дворянином для бідного чернечого ордену розкішна святиня, що пережила з волі випадку ряд разючих метаморфоз з тим щоб стати однією з перлин архітектурної спадщини України.

Читати далі »

Статуя святого Миколая в Олесько

Хранитель торгового люду на нелегких шляхах мандрівок, рятівник морського братства від мінливості волі Посейдону, чарівник дитячих мрій ось вже століття береже спокій Олесько.

Дар місцевих жителів самим собі в надії на заступництво і захист серед життєвих негараздів, що став символом відродження в пеклі двох світових воєн.

Читати далі »

Троїцький костел Олесько

Ренесанс у всій своїй витонченої скромності на сторожі інтересів релігії і віри громади у підніжжя королівської колиски.

Християнська твердиня з напів-тисячолітньою історією, що служила надійним якорем надії серед бурхливих хвиль історії.

Читати далі »

Замок Олесько

Стіни в яких побачили світ два польських короля з неординарною долею, а тіні деяких з колишніх господарів і понині бродять його коридорами не бажаючи розлучатися зі своїм родовим гніздом.

Замок, де часто вирішувалася доля цілих народів і держав, з ім’ям якого пов’язана історія багатьох правлячих династій Європи.

Читати далі »