Бродівська синагога

Чудова історія в камені, яку обірвали німецько-московські амбіції разом з десятками тисяч життів її шанувальників в шаленому прагненні земної влади і сліпого підпорядкування своїй волі.

Німий свідок одного з недовгих періодів миру і процвітання іудейського братства на українській землі, яких так мало пам’ятає історія.

Читати далі »

Палац Потоцьких у Бродах

Витонченість бароко проступаюча крізь суворий лик сучасної класики, що укрила своїм покривалом творіння невідомого зодчого на славу магнатської родини, яка золотими літерами вписала своє ім’я в історію української архітектури.

Чверть вікова історія міста накреслена незримими чорнилом часу на стінах і душа воїна за красивою обгорткою цивільної будівлі.

Читати далі »

Фортеця в Бродах

Броня і щит стародавнього міста галицької землі, які багато століть слугували берегинею всієї округи від неминучої загибелі під мечем чергового войовничого сусіда, що зазіхнув на чуже ведений духом користолюбства.

Дивом вцілілі у вогненній бійні чисельних війн української землі середньовічні фортифікації, як пам’ятник вічної боротьби добра зі злом завжди готовий знову стати до військових лав заради захисту рідної землі.

Читати далі »