Сквер Пушкіна в Бердянську

Куточок одухотвореного затишку і спокою під заступництвом генія від поезії, де в шепоті листя ще чуються закличні крики торговців, а вітер ні-ні та й донесе ароматний рибний дух.

Історія чудесного перетворення місця жвавої торгівлі в естетично прекрасний об’єкт міської інфраструктури, що заколисує срібними голосами фонтанних струменів місто на березі азовського затоки.

Читати далі »

Парк Слави в Запоріжжі

Любовно виплекане дитя людини і природи в пам’ять про дні найстрашнішої війни ХХ століття, яка своїм гарячим диханням спопелила європейську землю і передчасно обірвала мільйони життів.

Нерукотворний пам’ятник на честь подвигу тих, хто завоював перемогу і повернув місту мирне життя, як одна з найяскравіших перлин у зеленому намисті Запоріжжя.

Читати далі »

Немирівський парк

Зелений талісман взаємної і трепетної любові немирівській землі, який ось вже два століття зберігає в своїх обіймах майбутнє.

Творіння майстрів, які чарівним дотиком рук перетворюють природу в розкішний палац, де живуть музи спокою й умиротворення.

Читати далі »

Збаразький парк на Замковій горі

Оксамитові обладунки сплячого воїна, що століттями охороняв спокій Збаразької округи в протистоянні будь-яким вітрам часу і грізної мощі агресора.

Острівець спокою під кроною вікових старців, де кожне покоління дбайливою рукою залишає пам’ять по собі з надією на пам’ять нащадків.

Читати далі »

Вишнівецький парк

Спадаючий з вершини високого берега до блакитного покривалу оксамитової річки Зелений каскад, який зберігає у своєму серці дві архітектурні перлини одну зі світу духовного, а іншу – спокусницю зі світських історій.

Тінь колишньої пишноти, де чується відгомін впевненої ходи вершителів доль минулого, а поруч ледь вітчутно мерехтить легкий силует їх прекрасних супутниць.

Читати далі »

Раївський парк

Потопаючий в зелені невисоких горбів із дзеркальною гладдю ставів у самому серці маленький шматочок світу в муаровому хмарі пташиного щебету і тихому передзвоні струмків далеко від суєтність буття — чи це не рай земний.

Улюблене місце відпочинку державних мужів минулого в колі сім’ї та друзів серед найціннішого дару Небес людству – природи у всьому її чарівності єства.

Читати далі »

Дендропарк у Білокриниці

Зелений муар, накинутий на плечі стародавньої перлини, як невидима пелена, що зберігає таємницю часів від примх великого Хроноса.

Алеї та стежки, доріжки і просіки звідки починає свій шлях творче майбутнє.

Читати далі »

Бульвар ім. Шевченко в Тернополі

Безліч личин і лише одне зелене серце, що б’ється в унісон хвилинам відлічуваним Великим Хроносом.

Околиця, яка перетворилася на центр, щоб стати на варту інтересів рідного міста згідно віянням часу.

Читати далі »

Старий парк Тернополя

Куточок тихою скорботи і світлої пам’яті про тих, хто віддав життя за свободу рідної землі.

Старий парк, історію якого переписала війна, котра залишила незгладимий слід в умах і серцях поколінь.

Читати далі »

Гідропарк "Топільче"

На місці запустіння народжений натхненною вмілої рукою острів відпочинку між блакитного дзвону струмків, зелених локонів дерев і музики природи, що дає спокій серцю.

Остання перлина в тернопільському смарагдовому намисті.

Читати далі »