Гуральня "Nemiroff"

Одна з компаній з півторавіковою історією, якій вдалося жодного разу не змінивши своїм принципам пережити буремні роки радянської економіки економії і воскреснути на зорі нового тисячоліття в якості всесвітньо відомого бренду.

Підприємницький дух минулих століть, що витає серед нових заводських будівель над чистими водами ставка стародавньої річки.

Читати далі »

Костел святого Юзефа в Немирові

Народжена у вогні твердиня віри, як символ протистояння стародавнього міста всім бурям часу і віри в майбутнє благоденство.

Один з величних дітищ як пам’ятник родині великих меценатів, що подарували так багато шедеврів архітектури українській землі, який і нині прикрашає головну площу міста над Устею.

Читати далі »

Річка Устя на Вінничині

Вже сім тисяч років її пологі береги дають кров, захист і їжу людині, що шукає надійний прихисток серед бурхливих хвиль буття.

Кришталеві води облямовані зеленим атласом гаїв і дібров, що надійно бережуть розгадки історії українкою землі приховані пеленою часу.

Читати далі »

Собор Архістратига Михаїла в Немирові

Нова зірка на небосхилі українського православ’я, запалена на зламі тисячоліть, щоб нести мир і спокій у серця українців.

Біла перлина в сакральному намисті стародавнього міста, яке чуло тупіт королівських процесій і брязкіт зброї великих полководців.

Читати далі »

Немирівський парк

Зелений талісман взаємної і трепетної любові немирівській землі, який ось вже два століття зберігає в своїх обіймах майбутнє.

Творіння майстрів, які чарівним дотиком рук перетворюють природу в розкішний палац, де живуть музи спокою й умиротворення.

Читати далі »

Брацлавський млин з електростанцією в Немирові

На мальовничому березі ставу в місті, яке прославилося на весь світ завдяки однойменній торговій марці міцних напоїв, розташована одна з перших електростанцій на території Україні.

Тут же, і не скажеш, що інша будівля, перебувала годувальниця всіх городян і жителів навколишніх сіл тільки зі значно більш високою продуктивністю, ніж її родички, завдяки передовим технологіям використаним при будівництві.

Читати далі »

Палац княгині Щербатової в Немирові

Прекрасний палац княгині Щербатової, як промінь сонця пронизливий пишне листя, видніється з усіх стежок і алей вікового парку. А стародавні старці – могутні гілки дубів знову і знову пошепки згадують сторінки давно минулих днів.

Родове гніздо діяльного дворянського роду, пам’ять про якого через століття зберігає ім’я Немирова у всесвітньо відомій торгівельній марці.

Читати далі »