Вантовий міст в Одесі

Перший етап будівництва головної транспортної артерії першопричини існування чорноморської перлини, що став ще однією візитною карткою міста.

Струна одеського серця, в унісон якої звучить пульс міського життя, завмираючи і частішаючи в бурхливої симфонії сучасного українського життя.

Читати далі »

Тещин міст в Одесі

Тривіальна історія в зачаровуючому флері легенд і муарі романтичних сподівань, яких з кожним роком стає все більше, як і бажаючих залишити на його тендітних перилах сліди свого перебування.

Ретро, яке перетворилося на модерн, але не втратило своєї актуальності як і його відомий закордонний прототип в далекому місті Люксембург.

Читати далі »

Одеський порт

Затишна бухта, яка перетворилася на один з найбільших портів чорноморського узбережжя і породила одне з найпрекрасніших міст України з унікальним колоритом і неповторною привабливою розкішшю вічного курорту.

Житниця, що годувала пів-Європи і через століття починає повертати собі колишні славу в якості найбільшого чорноморського порту України.

Читати далі »

Південно-Українська АЕС

Силовий гігант, який забезпечує південь України струмом життя, що б життя тривало в ім’я прогресу і процвітання рідної землі.

Промислово-комерційне починання, що породило місто на місці стародавнього зимівника запорізького козацтва, як символ спадкоємності воїнів українського енергетичного фронту силі духу їхніх знаменитих пращурів.

Читати далі »

Річковий порт Черкаси

Один з найбільших портів на Дніпрі, який ось вже друге століття забезпечує розвиток українських великих міст і маленьких сіл, а так само відпочинок їх мешканців.

Той, хто відраховує пульс життя народу, прискорюючись з кожним причалюванням корабля, перевезеною тонною, задоволеним пасажиром, биттям серця рідної землі.

Читати далі »

Королівський арсенал

Хранитель гарячого серця столиці Галицької землі, народжений напередодні чергової війни і для війни, як надійна запорука миру і спокою на відміну від тисяч нічого не вартих підписів великих світу цього.

Душа воїна захована під бароковим батистом, як один із символів високого статусу Львова в очах Польського королівства.

Читати далі »

Порохова вежа Львова

Джерело життя мирного часу і надійний помічник в лихі години воєн, яких так багато було в історії української землі за сім століть існування під чужим прапором.

Один з останніх символів колишньої грізною мощі колись величної та неприступної львівської твердині і її попередниці в обрамленні земляних валів серед суєтність буття XXI століття.

Читати далі »

Міський арсенал Львова

Сивий середньовічний воїн на захист історії в самому центрі сучасного міста, життя в якому не завмирає ні на хвилину ось уже багато століть поспіль, щоб зберігати частинку світла знання для прийдешніх поколінь.

Химерна міська історія, написана на суворих стінах того, що прожив довге цікаве життя, примірявши на себе всі радощі мирного часу і печалі годин війни.

Читати далі »

Луцька брама в Залісочі

Залишки колишньої оборонної могутності одного з волинських центрів як нагадування про швидкоплинність часу і свавілля його примх, які не підвладні людині.

Маленька твердиня, яка ось уже три століття живе життям одного містечка, щоб незримими чорнилам часу нотувати на своїх стінах тисячі щасливих і не дуже доль залісочців в контексті української історії.

Читати далі »

Оборонні вали Володимир-Волинського

Один з найдавніших міст, на крилах якого в тому числі виросла українська незалежна нація, яка в ХХI столітті вчить бабусю-Європу як залишатися завжди молодий і повставати з попелу над поваленими тиранами.

Вічні хранителі світу і спокою одного міста, які не змогли стерти з лиця землі нещадне час і всесильні сили природи, як одна з маленьких перемог людини і життєствердної істини про гору підкорену наполегливим.

Читати далі »