Церква Різдва Богородиці в Славуті

Українське бароко у всій своїй химерній красі, де кожна архітектурна деталь – виважений самостійний елемент, а разом вони – витвір мистецтва, яких так мало пощадив час на цій багатостраждальній землі.

Щедрий подарунок великій православній громаді міста, як шана поколінням тих, хто чесним трудом забезпечив процвітання та багатство його родини протягом двох століть крізь всі примхи бешкетниці-історії.

Читати далі »

Пам'ятник автомобілю ГАЗ-ММ Славути

Легендарна вантажівка, яка на своїх колесах винесла всі тяготи воєнних років і нелегкий період відновлення вщент розтрощеного народного господарства.

«Полуторка» навіки застигла в своїй первозданній невибагливій красі на постаменті перед школою, де майбутні аси доріг роблять свої перші кроки по сповненому пригод та непередбачуваностей шляху, як саме благословіння з минулого.

Читати далі »

Костел святої Дороти Славути

Печальне нагадування про ту, котру Господь завчасно покликав до себе, лишивши лише світлі спогади та нову кам’яну святиню, перетворену на сімейну усипальню невтішним батьком.

Маленький шматочок Франції на українській землі, який пережив два століття московської окупації, щоб воскреснути з небуття разом з Україною та оберігати її променями своєї віри і надії на щастя рідної землі.

Читати далі »