Костел Святої Тріїці у Волочиську

Взірець класичної архітектури, що своїми коріннями іде глибоко у тінь віків аж до самого римського Пантеону всіх богів чи давньогрецького Парфенону.

Величний дар місту від одієї магнатської см’ї, який переживе не тільки рід свої творців, а й надбуремне ХХ століття, коли два імперських фанатика покладуть на вівтар смерті мільйони безвинних життів.

Читати далі »

Палацово-парковий комплекс Мошинських

Легкий присмак тих далеких днів, коли місто на березі Збручу в розкоші достатку впевнено крокувало разом із всією цивілізацією вперед до прекрасного технічного майбутнього через прогрес, не знаючи що попереду на нього чекає століття занепаду та забуття.

Дивом збережена зелена перлина з маленькими родзинками колишньої величі позаміської резиденції негі та відпочинку для тіла та душі.

Читати далі »

Покровська церква у Волочиську

Православний храм, як духовний спадкоємець православних поколінь, що постав із руїн з волі та на кошти своїх вірян, на згарищі атеїстичної боротьби московських окупантів, коли сонце української свободи знов осяяло волинські землі.

Матеріальний символ сили незгасимої віри, яку крізь буремні часи люди несуть в своєму серці, коли до влади стає кровожерливий люмпен із зброєю в руках та відсутністю будь-яких моральних принципів.

Читати далі »