Тринітарський костел Кам'янця

Найбідніший монастир міста над Смотричем ордена, що рятував християнські душі з мусульманської неволі, який створив один із найпрекрасніших храмів на славу Господа.

Перлина в стилі бароко що ось вже скоро як три століття охороняє кожного, хто входить до Кам’янця по древній дорозі життя.

Читати далі »

Гончарна вежа Кам'янця

Один із зубців корони, що оперізує старий Кам’янець, які століттями захищали перлину Поділля від зазіхань ворога, приймаючи на себе перший удар жорстокої лавини війни.

Східний дозорний світу і благоденства багатонаціонального міста на перехресті сходу і заходу.

Читати далі »

Подільські Товтри

Глибокий материк зі слідами древнього моря, що врізалися в земну твердь глибокими каньйонами, де крок за кроком простежується розвиток Землі.

Вапняковий кряж зупинив час з реліктовими витворами природи, щоб наступні покоління завжди пам’ятали про своє минуле.

Читати далі »

Покровська церква Кам'янця

Одне ім’я і дві церкви, віддалені одна від одної через простір і час, але пов’язані єдиним поривом істинної віри.

Зберігач релігійного культу Кам’янця, що пройшов крізь найважчі гоніння та утиски влади, щоб воскреснути на зорі нових часів.

Читати далі »

Вежа дзвіниці вірменського собору Кам'янця

Матеріальний свідок розквіту і могутнього панування в Кам’янці вірменської діаспори, яка, переживши епоху свого розквіту на подільській землі, розчинилася в хиткій імлі часу.

Велетень, шпиль якого майорить над строкатим покривалом дахів древнього міста.

Читати далі »

Вежа на броді

Вона не прослужила в якості одного з вузлів міської захисту і двох століть і була перетворена на десятиліття на майданчик для розважальних прогулянок, кам’яна твердиня лише через пів-тисячоліття стала однією з невіддільних частинок вигляду неповторного Старого Кам’янця.

Читати далі »

Стіл злагоди в Кам'янці

Данина пам’яті тим, хто століттями створював диво на ім’я Кам’янець, де в камені епохи і культури відіграють вічну симфонію життя.

Сусід стародавньої фортеці, що ввібрав енергетику її будівельників, що століттями створювали світовий шедевр.

Читати далі »