Пам'ятник Діти лейтенанта Шмідта

Чудовий настрій втілений в виразному пам’ятнику іронічного твору про становлення влади, над якою не прийнято було сміятися.

Невимушена силует наче матеріальне втілення вигадки, що дарує всім шанувальникам Ільфа і Петрова радісну зустріч з улюбленими героями.

Читати далі »

Бердянський краєзнавчий музей

Сховище сивої давнини, де за кожним раритетом прихована чиясь доля з її радощами і прикрощами, якими так рясніє історія приазовських земель.

Страж тонкої грані між минулим і майбутнім, якому самою долею призначена місія відзначати віхами значущі періоди втіленого у життя часу.

Читати далі »

Пам'ятник морякам-десантникам Бердянська

Пам’ять про криваву жертву Марса, яку упокоїkb в твоїх лагідних обіймах ніжні хвилі пасейдонового царства.

Один з маленьких трагічних епізодів великої війни, з яких складається одна з чорних сторінок історії української землі.

Читати далі »

Будинок купця Єзрубільського

Маленька архітектурна перлина на тінистій алеї затишного парку в самому серці курортного міста на березі Азовського моря.

Довгий шлях від магнатської резиденції до колиски юних талантів крізь терни тоталітарної комуністичної ідеології.

Читати далі »

Пам'ятник членам I Бердянської ради

Летючий на крилах вітру дух змін, який випустила на свободу історія в кінці другого тисячоліття.

Пам’ятник тим, хто не залізною рукою поклав на вівтар своїх переконань найдорожчий дар – своє життя, щоб назавжди залишитися в пам’яті нащадків.

Читати далі »

Бердянський зоопарк "Сафарі"

Там де мирно вовки сусідять з мавпами, а леви – з поні, де крокодили ситі і тому зовсім не агресивні. Тут популяція рідкісних видів збільшується швидше, ніж у природних умовах. І будь-який бажаючий може доторкнуться до світу дикої природи, не боячись виступити в якості основного блюда…

Тут затишно і жителям, адже у кожного з них є свій будинок і ареал проживання, і відвідувачам, кожному з яких серед альпійських галявин і тінистих альтанок можна знайти затишний куточок для відпочинку в самий спекотний день, і персоналу, працюючи в прекрасному сучасному центрі з новітнім обладнанням.

Читати далі »

Зоологічний клуб "Неон" в Бердянську

Незвичайні мешканці першого поверху стандартної панельної дев’ятиповерхівки Бердянська по проспекту Леніна, які підкорили серця не тільки жителів міста, а й приїжджих туристів, адже так здорово бачити їх повний життя довірливий погляд, тим більше що деякі з них врятовано з лап голодної смерті від ран.

Адже фауна – частина природи, втім, як і людина, яка часто забуває про це.

Читати далі »

Бердянський художній музей імені Ісаака Ізраїлевича Бродського

Там, де в тиші прохолодних залів витає муза серед полотен Айвазовського та Френца, Ендогурова і Фешина, Капальті і Куїнджі, Коровіна і Мясоєдова, Шмарова і Богданова-Бєльського. І нехай вони настільки різні за технікою і стилем, за сюжетом та образом, але об’єднує їх одухотвореність, яка робить кожне з них шедевром.

Читати далі »