Стежка Довбуша

Стежка багатьох релігій і однієї віри, в якій немає місця миттєвим примхам людини, а є вічна краса і спокій всесвіту застиглі кам’яними велетнями серед струнких силуетів смерек.

Гордий символ нескореності української волі, як матеріальне втілення справжньої людської душі предків, що передається з покоління в покоління в кам’яних оберегах Карпатських гір.

Читати далі »

Манявське лісництво

Три частини єдиного цілого лише волею людською умовно виокремлені кожне під своїм ім’ям з єдиною історією одного селища загубленого в глибинці Прикарпаття.

Благодать українського православ’я під покровом зеленого оксамиту вікових смерек та кришталевого голосу водоспадних струменів, яка ось вже восьме століття береже серце української національної ідеї.

Читати далі »

Азовське море

Наймілководніша дзеркальна гладь на планеті, якій люди дали честь іменуватися морем з безліччю імен, пов’язана довгою ниткою зі своїм прабатьком-світовим океаном через пів-континенту, три протоки, чотири моря і десятки країн.

Одна з двох українських здравниць, де солона вода і теплий пісок тисячоліттями дарують той п’янкий ковток спокою і відпочинку, який заряджає силою на довгі зимові місяці.

Читати далі »

Соснові культури

Дивовижна зелена перлина на жовтому оксамиті піску обласкана блакитним кришталем азовських хвиль, виплекана ласкою легких бризів, заколискована теплими променями південного сонця.

Чарівний аромат хвої з присмаком солоного морського вітру як п’янкий коктейль, що паморочить голову в усвідомленні величності природи над примарним світом сьогочасного людського життя.

Читати далі »

Цілющі джерела Терпіння

Подарунок з далекого минулого прийдешнім поколінням заради щастя здорового буття в коротку в історичних масштабах мить перебування на цій старій землі.

Одне з унікальних витворів природи злегка облагороджене людською рукою в красивому обрамленні мінливості пір року і постійне в своєму маленькому чаклунстві.

Читати далі »

Кам'яна Могила

Європейська скарбниця петрогліфів, яка дивом зберегла п’ятитисячний історію української землі очима її очевидців в малюнках і зображеннях на межі реальності і містики.

Чудо природи, як маяк вічності, серед безкрайнього українського степу, якому поклонялися і боготворили, а потім покрили пеленою забуття на довгі століття.

Читати далі »

Святогірський ліс

Зелена перлина Східної України, століттями обласкана теплим сонячним променям, оновлена прохолодою північних вітрів, напоєна водами стримконогої річки і… сильно пошарпана людською рукою.

Дорогоцінний спадок минулого, який багато століть служить невдячному людству, маленькими кроками йдучи в небуття, щоб колись назавжди припинити своє існування.

Читати далі »

Святогірські гори

Відлуння минулого, яке кануло в Лету мільйони років тому, породивши праісторію людства і сучасної топографії української землі.

Унікальне творіння витівниці-природи, яка рукою художника малювала його століття за століттям, що в рамках вічності дорівнює лише миті, створюючи неповторний шедевр, який має мало аналогів у світовому масштабі.

Читати далі »

Річка Сіверський Донець

Одна з історичних віх в розвитку східноєвропейської цивілізації, відбита на золотих донних піщинах під захистом кристально-чистої броні, над якою невладні безжалісний час та нещадна людина.

Досконалість буття майстрині-природи, щедрою рукою подарована своєму найдосконалішому і найстрашнішому творінню на землі як зразок творення і натхнення в ім’я майбутнього з урахуванням помилок минулого.

Читати далі »

Великоанадольські стави

Штучне серце рукотворного шедевру, яке стало його органічним доповненням і красою, що несе з собою життєві соки для зеленого оазису безкрайнього Приазовського степу.

Чистий водна гладь, в якій, як у дзеркалі, милується небо то по-весняному юно-прекрасне, то по-старечому помережане борозенками замислених зморшок, щоб відбити будь-який момент його мінливого лику і пошепки неспішного бігу хвиль розповісти про це диво великому морю.

Читати далі »