Готель Брістоль в Одесі

Пересічний архітектурний об’єкт, що перетворився на одне з найбільш фешенебельних місць для тимчасового притулку іменитих осіб в самому серці перлини Чорного моря.

Пишна витонченість барокових закрутків як ототожнення блаженства млості серед суєти буття в протиставленні до храму комерції на протилежному боці вулиці.

Читати далі »

Будинок Таїрова в Одесі

Один з багатьох комерційних проектів під личиною благородного бароко як яскравий приклад ощадливості одеської душі в розкішному архітектурному антуражі.

Уособлена історія нового міста, написана на стінах одного будинку під муаровою пелериною часу, яка поступово спадає, щоб відкрити свої секрети перед очима здивованої публіки.

Читати далі »

Прибутковий будинок Шульца в Одесі

Один із шедеврів одеського архітектора, що вдихнув нову нотку еклектики в класику, щоб назавжди змінити манірно-пихату сутність міської архітектури в дусі сучасності.

Українські атланти на службі у одеського суспільства як маленька провокація серед благопристойності другої половини XIX століття.

Читати далі »

Вантовий міст в Одесі

Перший етап будівництва головної транспортної артерії першопричини існування чорноморської перлини, що став ще однією візитною карткою міста.

Струна одеського серця, в унісон якої звучить пульс міського життя, завмираючи і частішаючи в бурхливої симфонії сучасного українського життя.

Читати далі »

Будинок Грінберга в Одесі

Холодний комерційний розрахунок під мереживною пеленою необароко – тандем, що забезпечував фінансовий успіх і привілейований статус для його власників, не дивлячись на змінены соціально-економічні умови діяльності.

Успішний проект одного купця, який увічнив його ім’я в одеських літописах і подарував короні міста одну з найпрекрасніших архітектурних перлин.

Читати далі »

Одеський Обліковий банк

Одна з перлин комерційного намиста Одеси, які прикрасили чорноморську перлину в другій половині XIX століття як данина всім попереднім поколінням будівельників міста.

Пишний ліпний декор як запорука високого прибутку і прихильності фортуни в справах комерційних при підтримці земних піклувальників та заступництво небесних правителів.

Читати далі »

Прибутковий будинок Григор'євої в Одесі

Розкішний чотириповерховий палац як чашка міцної мавританської кави з легким присмаком еклектики на відкритій веранді одеського узбережжя в млості курортного міста.

Те, що будувалося на століття і стало символом свободи неба в країні, де переміг тоталітарний комуністичний режиму з безправним соціумом і несвободою в повсякденному житті.

Читати далі »

Одеське товариство взаємного кредиту

Духовна спадкоємність поколінь комерційних підприємців, якими завжди була багата українська земля, збережена крізь сім страшних десятиліть гноблення будь-якої ініціативи.

Монументальність передбачаюча стабільність і надійність, на яку творці не шкодували ані сил, ані коштів для отримання необхідного комерційного ефекту.

Читати далі »

Палац Потоцького в Одесі

Елітний особняк в найпрестижнішій частині привілейованої вулиці чорноморської перлини, як підтвердження високого статусу його власника, який не змогли нівелювати ні час, ні люди.

Побудований на контрасті протилежностей аскетичний класичний акцент на тлі палацової розкоші в зеленому вбранні.

Читати далі »

Прибутковий будинок Гагаріна в Одесі

Розкіш як дієвий спосіб залучення заможного клієнта, який заради примарного почуття володіння прекрасним розкриє свій гаманець, не дивлячись на суму.

Химерні форми бароко як святкове обгортка, під якою ховається холодний розрахунок і комерційна вигода ділка від комерції.

Читати далі »