Міський прибутковий будинок Умані

Центр круговерті уманського життя в колись найзатишнішому куточку міського буття, який спробував себе у всіх можливих іпостасях, перш ніж доля подарувала йому велич місії підготовки тих, хто сіє вічне добро в души підростаючого покоління.

Взірець псевдоруського стилю, за яким так страждали представники московської влади, яка до Русі-України ніколи не мала жодного стосунку в марних намаганнях привласнити собі велику історію окупованої країни.

Читати далі »

Успенський костел Умані

Католицьке серце Умані в муаровій обгортці з матеріального втілення поцілунку муз, яке надихає та підтримує, не даючи душі розчинитися в сірості будення та байдужості навколишнього світу.

Вічна класика, застигла в величі врівноважених архітектурних акцентів, актуальна у всі часи, за будь-яких правителів, як наріжний камінь, навколо якого бурлить океан нових ідей, народжуючи сучасність.

Читати далі »

Готель Брістоль в Умані

Готель для найвибагливіших та найзаможніших клієнтів у самому центрі старого міста з розкішним панорамним видом на зелену зелену та кроковою доступністю всіх необхідних інституцій та сервісів.

Не одного разу перебудована та добудована архітектурна перлина, що змінила за своє довге життя багато амплуа, щоб відповідати духу часів та не втратити актуальність історії.

Читати далі »

Комплекс прибуткових будинків по Шевченко 2

Дві души об’єднані в єдину сутність задля високої місії рятування життя, яке вона охороняє ось вже друге століття поспіль проти незримого світу ворожих мікроорганізмів та хвороб, які тисячоліттями намагаються знищити людське майбутне планети Земля.

Дві архітектурних стилі під одним дахом, як наочний доказ об’єднання необ’єднаного всупереч візуальним відчуттям та логіці сприйняття.

Читати далі »

Пам’ятник ліквідаторам аварії ЧАЕС в Умані

Дзвін пам’яті про тих, хто з відкритим забралом йшов назустріч смертельній небезпеці, яку Москва в підступності своїх традицій намагалась приховати від усього світу, не одне покоління українців поставивши на межу виживання.

Перша масштабна техногенна катастрофа, яка спонукала світ хоч трохи замислитися над результатами своєї життєдіяльності та їхнім руйнівним впливом на майбутнє.

Читати далі »

Власницька концертна зала Умані

Величний храм культури та мистецтва, який чергова окупаційна московська влада раз у раз намагалася спотворити жалюгідними приниженнями статусу, але так і не змогла до кінця зламати внутрішній стержень творця, котрий вклав в нього свою душу.

Тендітна сутність того, що мало стати провідником у світ прекрасного, похована під нашаруванням огидної радянської байдужості до історії чужої їй України.

Читати далі »

Стара ратуша в Умані

Головний зберігач майбутнього у вигляді дзвінкої монети, як головної запоруки стабільності та процвітання прийдешніх поколінь уманської землі.

Уособлення надійності, достатку та захисту під пильним наглядом адміністративного серця міста збудована ще за часів, коли дбайливий господар піклувався про надію благополуччя та можливостей для всіх.

Читати далі »

Талмуд-тора в Умані

Маленький будинок з великим минулим, що загубилося десь серед зелені міського сьогодення, щоб муаровою пеленою загадки полонити серця дослідників міської історії.

Вишукана в своїй сором’язливій скромності перлина, що вінчає один з уманських піків над зеленою діадемою, покладеній до ніг вічній жінці-коханню, яка трапляється раз на все життя.

Читати далі »

Прибутковий будинок по Садовій 21

Маленька перлина органічна в своїх претензіях на велич неоготики в переосмисленні XIX століття, як доказ відсутності чогось неможливого для того, хто має бажання та наснагу.

Примарна історія, загублена десь на сторінках давніх паперів, щоб одного разу з’явитися у всій своїй невибагливій красі історичної правди під перші промені українського світанку.

Читати далі »

Тканинна крамниця Забровського в Умані

Маленький пересічний храм бога торгівлі Гермесу, який через тернистий шлях довжиною в століття повернувся до своїх витоків, зробивши з примхи долі повний оберт колеса уманської історії.

Скромна класика, яку до невпізнання змінили невблаганний час та людська байдужість, майже стерши її особистість з лику земного, але історія пам’ятає все.

Читати далі »